Ieškoti svetainėje

Raskite arčiausią „Indesit“ parduotuvę

Produktas Indesit


Naujoji „Prime“ skalbimo mašina su „Smart“ technologija pagal skalbinių kiekį optimizuoja sąnaudas, garantuoja maksimalų skalbimo efektyvumą, pasižymi naudojimo lankstumu. Vandens ir energijos sąnaudos mažesnės iki 60% per 50% trumpesnį laiką. * palyginti su tradiciniais didelio skalbinių kiekio ciklais.

Visos „Prime“ skalbimo mašinos turi budėjimo funkciją, kuri automatiškai išjungia šviečiantį valdymo skydelį, jei per kelias minutes neatliekamas joks veiksmas, tačiau visi programos nustatymai lieka aktyvūs, įskaitant programos pabaigos signalą.

Originalus ir šiuolaikiškas naujųjų „Prime“ skalbimo mašinų dizainas ir jų spalvų deriniai suteikia išskirtinę išvaizdą. Durelių dizainas leidžia geriau matyti skalbimo procesą, o rankenėlė yra ergonomiškesnė ir lengviau naudojama. 46 cm durelių skersmuo leidžia lengvai įdėti ir išimti skalbinius.„Indesit Prime“ šaldymo kolekcija - naujas šaldytuvų-šaldiklių su didele vidaus talpa ir papildoma 30 litrų talpa, moderniu stiliumi, valdymo skydelių įvairove ir apgalvotu maisto produktų laikymu pasirinkimas. A + energijos klasė užtikrina geriausius rezultatus minimaliomis energijos sąnaudomis.

Švelniai užapvalinta durelių forma suteikia naujiesiems „Prime“ šaldytuvams-šaldikliams išskirtinę išvaizdą, kuri puikai įsikomponuoja į šiuolaikiškas virtuves. Jei norite šaldytuve laikyti didesnes talpyklas, galite tiesiog sulenkti šaldytuvo centre esančią sulenkiamą lentyną. Įvairaus dydžio skardines ir butelius galite laikyti giliose durelių lentynose. Be to, šaldytuvo durelių dvejose picų lentynėlėse galite laikyti šaldytus maisto produktus. Norėdami greitai pasiekti šaldytus maisto produktus, naudokite šaldytuvo viršuje esantį „greito priėjimo“ stalčių. Taupant vietą, „Ice3“ ledo gabaliukų formos įmontuotos šaldiklio stalčiuose.

Pažangi naujųjų „Indesit Prime“ šaldytuvų-šaldiklių su „Smart“ technologija jutiklių sistema nuolat stebi prietaiso efektyvumą. Ekrane inkorporuotos indikacinės lemputės padeda reguliuoti vidaus aplinką, palaikyti idealias temperatūras šaldytuve ir šaldiklyje.Naujosios „Indesit Prime“ indaplovės su „Smart“ technologija mažina sąnaudas ir garantuoja optimalius plovimo rezultatus per trumpiausią laiką. Viskas, ką Jums reikia padaryti - pasirinkti normalią arba intensyvią programą: indaplovėje jutiklis nustato maisto dalelių lygį ir pagal tai nustato srauto slėgį, temperatūrą ir skalavimų skaičių nepriekaištingiems rezultatams gauti, sunaudojant tik būtinus energijos ir vandens kiekius.

Indaplovės valdymą palengvina paprastas ir intuityvus skaitmeninis ekranas.

Siekianti užtikrinti kuo didesnį plaunamų indų kiekį, vidaus erdvė yra visiškai išnaudota: naujai sukurtoje rėmo konstrukcijoje numatyta iki 14 talpinimo variantų.

Be to, protingai išnaudota vidaus erdvė užtikrina maksimalų lankstumą: apatinis krepšys su išimamais stalo įrankių krepšeliais sukurtas taip, kad optimaliai išnaudotų ribotą erdvę. Viršutiniame krepšelyje esančios atvartų specialios formos gali sutalpinti iki šešių taurių ilgomis kojelėmis.Naujosios Indesit „Prime“ skalbimo mašinos su džiovyklėmis ir juose įrengta „Smart“ technologija užtikrina optimalų skalbimą ir džiovinimą bei minimalias bet kokio skalbinių kiekio ir audinio tipo sąnaudas. Modernūs jutikliai nustato audinių svorį ir parenka optimalius skalbimo ir džiovinimo parametrus, pritaiko juos pagal tikrąjį skalbinių kiekį. Skalbyklė garantuoja minimalias sąnaudas ir sutaupo iki 60% vandens bei energijos sąnaudų, iki 50 % skalbimo laiką. * Palyginti su tradiciniais skalbimo ciklais esant dideliam skalbinių kiekiui.

Aukšto efektyvumo džiovyklė. Tiesiog nustatykite norimą džiovinimo lygį ir Jūsų nauja „Prime“ skalbimo mašina su džiovykle pati viską padarys. Pasiekus pageidaujamą sausumo lygį jutikliai, nustatantys drabužiuose likusią drėgmę ir džiovinimo laiką, automatiškai stabdo džiovinimo ciklą. Tokiu būdu Jūs iš karto galite lyginti drabužius, juos pakabinti ar sudėti tiesiai į spintą.

Originalus ir šiuolaikiškas naujųjų „Prime“ skalbimo mašinų džiovyklių dizainas ir jų spalvų deriniai suteikia išskirtinį vaizdą. Durelių dizainas leidžia geriau matyti skalbimo procesą, o rankenėlė yra ergonomiškesnė ir lengviau naudojama. 46 cm durelių skersmuo leidžia lengvai įdėti ir išimti skalbinius. Be to, 180° dureles papildo „Instant Door Release“ funkcija, kuri leidžia iš karto atidaryti dureles pasibaigus skalbimo programai arba jeigu pamiršote kažką įdėti į mašiną.„Indesit Moon“ - tai išmani ir lengvai naudojama skalbimo mašina. „Moon“ - tai įspūdingas produktas , kuris ne tik suteikia stiliaus Jūsų namams, bet taip pat pasižymi ir unikalia sąsaja bei spalvotomis durelėmis.

Naujuoju „Moon“ valdymo skydeliu dar lengviau naudotis. Jo ryškios indikacinės lemputės leidžia Jums stebėti pasirinktos programos procesą, o pasibaigus skalbimo ciklui skydelio lemputės ima mirksėti. Be to, nuo šiol skalbimo programą pasirinkti dar paprasčiau: naudodamiesi 4 specialiais mygtukais Jūs iš karto galite nustatyti kiekvieno ciklo tipą, kuris tiks bet kokiems skalbiniams ir puikiai juos išskalbs.

Už durelių įrengtas „Indesit Moon“ unikalusis integruotas dozatorius skalbimo priemonę įvedą tiesiai į skalbimo būgno centrą ir tokiu būdu 50% padidina skalbimo efektyvumą.*

Šioje novatoriškoje konstrukcijoje vanduo prateka pro dozatorių, ir išplauna jį, o tuo pačiu skalbimui išnaudojama visa skalbimo priemonė. Be to, vidaus dozatoriaus plūduriuoja ir tokiu būdu apsaugo nuo skalbimo priemonės persipylimo. Geriau Jūsų drabužiams, aplinkai ir Jūsų kišenei.Naujojo „Indesit Prime“ šaldytuvo-šaldiklio elektroninis ekranas leidžia Jums pasirinkti programą pagal poreikius: galite kontroliuoti temperatūrą, išsaugoti maisto produktų šviežumą ir laikyti juos geriausiomis sąlygomis. Dėl naujųjų savilaikių vyrių durys yra stiprios, lengvai montuojamos ir puikiai dera prie Jūsų erdvės.

Naujojo „Indesit Prime“ šaldytuvo-šaldiklio elektroninis ekranas leidžia Jums pasirinkti programą pagal poreikius: galite kontroliuoti temperatūrą, išsaugoti maisto produktų šviežumą ir laikyti juos geriausiomis sąlygomis. Dėl naujųjų savilaikių vyrių durys yra stiprios, lengvai montuojamos ir puikiai dera prie Jūsų erdvės.Norėdami palengvinti Jūsų gyvenimą, pateikiame 5, 6 ar 8 kepimo funkcijų orkaičių asortimentą, pasirūpindami netgi pačiais sudėtingiausiais patiekalais. „A" energijos klasė, galimybė pasirinkti kepimo pabaigos laiką ir netgi savaiminio išsivalymo programa leis Jums mėgautis savo laisvalaikiu.

Naudinga programavimo sistema leidžia pasirinkti įvairias maisto ruošimo programas. Užtikriname geriausius įvairaus maisto ruošimo būdus, nesvarbu ar tai kepti patiekalai, pica ar česnakinė duona. Galite pasirinkiti vieną iš unikalių kepimo programų, tokių kaip „Speedy Barbecue“, „Pizza“ ar „Baking“.

Mūsų išmaniosios orkaitės sukurtos pagal naujausias technologijas. Naują įmontuojamų prietaisų asortimentą papildo pirolitinio savaiminio išsivalymo orkaitė, taupanti Jūsų laiką ir pastangas! Ši galinga funkcija automatiškai užrakina keturgubas stiklines dureles ir 500ºC temperatūroje išdeginami visi riebalai ir likučiai, iš kurių lieka tik maža nušluostoma pelenų krūvelė. Geriausia yra tai, kad ciklo energijos sąnaudos yra mažesnės nei 2 lt, taigi išmeskite savo gumines pirštines!

Modelių, kuriuose įrengta pirolitinė funkcija, pilkos spalvos vidinė dalis paryškina orkaitę ir leidžia geriau matyti ruošiamus maisto produktus.Naujoji kaitlenčių kolekcija yra ne tik stilinga, bet ir praktiška bei funkcionali. Paprastas, bet patrauklu skaitlentės dizainas derinasi su kita „Indesit Prime“ įmontuojama technika ir kiekvienai virtuvei suteikia įspūdingą vaizdą. Be to, asortimentą sudaro dujų, elektros ir indukcijos technologijos, kurių spalvų pasirinkimas įgalina puikiai suderinti kitų Jūsų prietaisus.

Naujoji „Indesit Prime“ kaitlentė yra 75 cm. pločio, o kepimo paviršius yra 25 % didesnis, palyginti su tradicinėmis standartinio 60 cm pločio viryklėmis. Kaitlentėje įrengti 5 degikliai, įskaitant katilėlio su išgaubtu dugnu degiklį, tolygiam ir galingam šilumos paskirstymui užtikrinti. Degikliui uždegti tereikia viena ranka pasukti rankenėlę, o Jūsų saugumą užtikrins liepsnos kontrolės įtaisas.„Prime“ gartraukiai pasižymi stilingu stačių kampų ir profesionalios nerūdijančio plieno apdailos dizainu. Gartraukiai ne tik puikiai dera prie kitos „Prime“ technikos, bet ir lengvai ištraukia maisto ruošimo kvapus ir riebius garus. Tokiu būdu šis prietaisas užtikrina tobulą tvarką ir nepakartojamą vaizdą Jūsų virtuvėje!

Suapvalinti šviestuvai puikiai apšviečia kepimo paviršių. Filtrus labai lengva nuimti ir išplauti indaplovėje. Viskas sukurta taip, kad Jums būtų lengva naudotis.

Naujos ekonomiškos lempos ne tik optimaliai apšviečia kaitlentę, bet ir sukuria šiltą ir žavingą atmosferą. Efektyvumo ir patvarumo požiūriais, metaliniai aliuminio filtrai yra tikra naujovė: juos lengva pakeisti ir plauti indaplovėje.Naujoji „Prime“ indaplovė užtikrina aukščiausią kokybę kasdien: visiškai nepastebima, nesudėtinga ir paprastai naudojama. Saugi ir palanki aplinkai, garantuoja optimalius plovimo rezultatus.

Plovimo programos skirtos patenkinti įvairius poreikius: nuo greito ciklo, kuris puikiai tinka indams greitai išplauti, iki švelnaus ciklo, skirto Jūsų brangesniems indams.

Naujas stumdomas stalo įrankių stalčius leidžia optimaliai organizuoti vidaus erdvę: indų sudėjimas yra patogesnis, talpesnis ir lankstesnis. Tai padeda tauypti laiką ir energiją.

Our website uses cookies to improve your experience. By continuing to use our website you agree to our use of cookies.