Naujienos

Neapšerkšnijantys

šaldytuvai
Dinaminė oro kontrolė

Absoliuti maisto produktų išlaikymo laisvė ir lankstumas naudojant dinaminės oro kontrolės be šerkšno technologiją.

Modernaus, minimalistinių kontūrų ir ergonomiško dizaino naująjį šaldytuvą su liečiamu ekranu paprasta naudoti ir įkomponuoti bet kokioje aplinkoje.

Liečiamas ekranas
Kai kuriuose naujojo asortimento modeliuose yra visiškai paprastas liečiamas ekranas – jame bet kuriuo metu tiksliai rodoma tai, kas vykdoma šaldytuve, ir paprastu prisilietimu galima suaktyvinti įvairias funkcijas.

Telpa daugiau
Jo naudojimas paprastesnis, lengviau valyti ir geresnis maisto produktų lentynose matomumas. Naujųjų modelių konstrukcija papildomai suteikia 20 litrų talpos – tūrį, tolygų 60 vnt. sutalpintų 0,3 l talpos skardinių!

Ergonomiškos rankenos
Savitas dizainas, ypač išorinės rankenos, šaldytuvui suteikia elegantišką šiuolaikišką išvaizdą. Be to, „Indesit“ siūlo alternatyvų modelį su įleista rankena, kad turėtumėte daugiau laisvės apstatymo komponavimui.

Dinaminė oro kontrolė be šerkšno

Dinaminės oro kontrolės be šerkšno sistema užtikrina tolygiai vienodą temperatūrą šaldytuvo skyriuje ir neleidžia susidaryti šerkšnui šaldiklio skyriuje – tai reiškia, kad nereikės varginančio atšildymo. Naujoji daugialypio srauto kolona skirta užtikrinti nepriekaištingą oro cirkuliaciją: oro srautas nukreipiamas ne tiesiai į maisto produktus, bet cirkuliuoja aplink lentynas. Taip palaikomos optimalios sąlygos maisto produktams, kuriuos supa pastovus šalto oro srautas.

Greitas vidinės temperatūros
pakeitimas

Naudojant naują tangentinį ventiliatorių be šepetėlių daug greičiau pasiekiama nustatyta temperatūros reikšmė – atšaldymo trukmė po durelių atidarymo 40 % mažesnė palyginus su tradiciniu šaldytuvu.


Greitas sušaldymas

Šia funkcija minimali šaldiklio temperatūra pasiekiama per trumpesnį laikotarpį; taip paspartinamas šviežio maisto sušaldymo procesas ir maistas geriau išlaikomas.

Spartus atvėsinimas

Siekiant geriau išlaikyti maisto produktus, kuriuos reikia greitai atvėsinti, ši funkcija sumažina temperatūrą šaldytuvo skyriuje vos per kelias minutes.

A+ klasė

Visas A+ klasės šaldytuvų asortimentas: optimalios atvėsinimo ir maisto produktų konservavimo charakteristikos sutaupant 20 % elektros energijos daugiau, nei A klasės šaldytuve.

Tylesnis

Optimalus veikimas keliant mažiau triukšmo. Dėl naujųjų tangentinių ventiliatorių be šepetėlių naudojimo šaldytuvai-šaldikliai veikia tyliau, yra patogesni ir funkcionalesni.

Tvirtesnės lentynos

Tvirtesnės lentynos, kurios nė kiek neišlinkdamos išlaiko virš 25 kg svorį.