Naujienos

Naujoji „Eco Time“ skalbimo mašina geriausias pagalbininkas taupant vandenį, laiką ir elektros energiją: „Energy Saver“ funkcija, 20 °C srities programos ir vandens balanso jutiklio veikimas užtikrina optimalius skalbimo rezultatus ir maksimalų elektros energijos taupymą.

Vandens balanso jutiklis veikia visų skalbimo fazių metu ir juo matuojamas skalbinių svoris tam, kad į būgną būtų įleidžiamas tik būtinas kiekis vandens, tokiu būdu užtikrinamos minimalios elektros energijos sąnaudos jo šildymui.


„Energy Saver“ funkcija užtikrina maksimalų elektros energijos taupymą: tai reiškia, kad sutaupoma iki 70 % energijos, palyginus su 30 °C medvilninių skalbinių programa. Specialiais būgno judesiais užtikrinamas 30 °C programos skalbimo efektyvumas esant mažesnei temperatūrai.

Energijos efektyvumo klasė

A++ klasė, kurią pasiekė „Indesit“ „Eco Time“ skalbimo mašinos, įrodo jų energinį efektyvumą ir užtikrina maksimalią elektros energijos ekonomiją visų skalbimo programos fazių metu, esant bet kokiam skalbinių kiekiui.

20 °C sritis

20 °C srities programos skirtos drabužių skalbimui esant žemai temperatūrai (20 °C), jos užtikrina 40 °C skalbimo programos rezultatus ir sutaupo iki 40 % elektros energijos. Siekiant optimalaus skalbimo priemonių veikimo ir nepriekaištingo purvo bei dėmių pašalinimo kiekvienai programai pritaikomi specialūs būgno judesiai.

Taupykite elektros energiją

„Indesit“ sukūrė „Energy Saver“ funkciją tam, kad, palyginus su 30 °C medvilninių skalbinių programa, galėtumėte sutaupyti iki 70 % elektros energijos! Naudojant „Energy Saver“ funkciją su medvilninių, sintetinių skalbinių ir kelnių (džinsų) skalbimo programomis užtikrinami 30 °C skalbimo programos rezultatai esant žemesnei temperatūrai.

Taupykite laiką

„Eco Time“ funkcija galima visose medvilninių ir sintetinių skalbinių skalbimo programose. Ji leidžia išskalbti iki 3 kg nelabai purvinų drabužių iki 30 % greičiau, nei naudojant įprastą medvilninių skalbinių skalbimo programą.

Taupykite vandenį

„Eco Time“ skalbimo mašinose esantis vandens balanso jutiklis veikia visų skalbimo programos fazių metu ir matuoja tikrąją skalbinių įkrovą tam, kad į būgną būtų įleidžiamas tik toks vandens kiekis, kurio reikia skalbimui.

„Indesit“ „Eco Time“ skalbimo mašinose siūlomos programos atitinka bet kokius poreikius. „Indesit“ skalbimo mašinomis dėl jose naudojamų specialiai ištobulintų būgnų kasdieninius drabužius išplausite efektyviau ir rūpestingiau net labai sparčiomis skalbimo programomis.

Specialiosios programos

Kelnių (džinsų) programa galėsite kruopščiai išskalbti medvilninius džinsinius audinius be jokio pavojaus išblukinti ar sugadinti pluoštą.

Greito skalbimo programa galėsite atnaujinti nestipriai išteptų drabužių įkrovą (iki 1,5 kg) vos per 15 minučių.

Be to, „Indesit“ technologija panaudota kuriant specialią batų skalbimo programą: specialioje batų skalbimo programoje būgno sukimosi greitis apsaugo nuo smūgių – pagrindinės batų sugadinimo priežasties.

Intensyvi sportinės aprangos ir lengvos sportinės aprangos programos skirtos daugiau ar mažiau išpurvintos sportinės aprangos skalbimui visiškai atsižvelgiant į visas audinių rūšis; taip pasiekiami optimalūs skalbimo rezultatai.