russiaukraineindesit_website_icon_set_final_2

2 sekundės, 1 paspaudimas, 0 problemų

Vienas mygtuko paspaudimas: tai viskas, ko reikia, norint įjungti prietaisą, nustatyti programą ir pradėti skalbimo ciklą. Tai taip paprasta.
 • Santaupos, naudingos aplinkai
 • Inverterinis variklis
 • „Water Balance Plus“
 • Jūsų kasdienės santaupos.

  30 °C temperatūros ciklas „ECO“ suteikia tuos pačius skalbimo rezultatus kaip ir aukštesnės temperatūros ciklai, taigi galite mėgautis gaiviais ir švariais skalbiniais, sutaupydami pinigų ir padėdami aplinkai.

 • Daugiau jėgos jūsų skalbikliui.

  Specialus būgno judesys buvo sukurtas tam, kad veiksmingai pašalintų dėmes ir pagerintų skalbiklio rezultatus. Kiekvienas sukimosi judesys kalibruojamas, kad jūsų skalbiniai būtų tobulai išskalbti.
  Puiki judesių kontrolė sumažina vibraciją visais etapais, įskaitant sukimosi, kad užtikrintų mažesnį triukšmą.

 • Tik tiek vandens, kiek reikia.

  Novatoriškas daviklis optimizuoja vandens suvartojimą kiekvienu skalbimo etapu, naudojant tik sudėtiems skalbiniams reikalingą vandens kiekį.
  Taigi, taupydami vandenį, taip pat taupote ir energiją, kurios reikia jam pašildyti.

Technologija „Push & Wash“

Greito programavimo technologija

Vienas mygtuko paspaudimas: tai viskas, ko reikia, norint įjungti prietaisą, nustatyti programą ir pradėti skalbimo ciklą. Po 45 minučių jūsų skalbiniai bus itin švarūs.

Ciklas „Anti-odour“

Novatoriški būgno judesiai, papildomas skalavimas ciklo pabaigoje ir nuolatinė temperatūros kontrolė leidžia jums iš drabužių pašalinti nemalonius kvapus, tokius kaip dūmų, prakaito ir riebalų.

Funkcija „Anti-stain“

Kad įvairios dėmės būtų pašalintos kruopščiau.

 • Maisto – pašalinamos organinės dėmės, pavyzdžiui, padažo, įdaro, vyno.
 • Darbo – pašalinamos dėmės, pavyzdžiui, rašalo ir grimo.
 • Lauko – pašalinamos įprastos lauko dėmės, pavyzdžiui, žolės ir purvo.

Greitasis ciklas

Tiesiog pasirinkite laiką, kurį turite, kad būtų išskalbti drabužiai.

 • 9 minutės – greičiausias skalbimo ciklas rinkoje.
 • 30 minučių – trumpas 30 °C skalbimo ciklas, idealiai tinkantis mišriems drabužiams.
 • 1 valanda – 60 °C skalbimo ciklas, kurio metu suderinamas laikas ir skalbimo rezultatai.

„Fast Forward“

Jei jums staiga prisireikė išeiti ir nenorite palikti įjungtos skalbimo mašinos, paspauskite mygtuką „Fast Forward“, tuomet mašina praleis skalavimo ir sukimo etapą, kad užbaigtų ciklą per 20 minučių.

Funkcija „Sport“

Trys specialiai sukurtos programos visos šeimos sportinei veiklai, garantuojančios puikius ir gaivius rezultatus, skalbiant batus, sportinę aprangą ir techninius audinius.

Programa „Quilts“

Delikatus ciklas padeda sutaupyti laiko ir pinigų, taip pat išlaiko pamuštų drabužių ir antklodžių minkštumą ir tūrį.

Automatinio valymo programa

Specialiai sukurta, kad išvalytų vidines mašinos dalis nenaudojant specialių valymo priemonių. Periodinis aktyvavimas leidžia skalbti mašinoje, kuri nuolatos švari ir higieniška, tai pailgins mašinos tarnavimo laiką, 90 °C temperatūroje pašalinant visus maisto likučius, dėl kurių galėjo atsirasti nemalonių kvapų.

Konstrukcijos evoliucija

Tikras itališkas stilius
Patikima, tvirta, gražu. Jūsų „Innex“ prietaisais nepaprastai lengva naudotis, jie taip pat yra akį traukiančio itališko dizaino.

Paprasta ir intuityvu

Paprasta ir intuityvu

Viskas, ko jums reikia, akimirksniu

Viskas jūsų skalbimo mašinoje „Innex“ yra sukurtas paprastam ir intuityviam naudojimui: lengva surasti mygtuką „Push&Wash“, jis yra ryškios mėlynos spalvos. Programos ir ciklai aiškiai atskirti, taigi galite greitai surasti tai, ko reikia. Prie visų specialių funkcijų, naujai sukurtame valdymo skyde, yra aiškūs aprašymai. Lengva, ar ne?

Visa jums reikalinga vieta

Visa jums reikalinga vieta

Dėl itin didelių jūsų skalbimo mašinos „Innex“ durelių lengva sudėti ir išimti skalbinius. Ergonominė rankena sukurta tam, kad būtų patogu ir labai lengva naudotis.