russiaukraineindesit_website_icon_set_final_2

2 sekundės, 1 paspaudimas, 0 problemų

Universalus skalbimo ir džiovinimo sprendimas

Jūsų kasdieniai skalbiniai per 45 min.

 • „Push&Wash“ + džiovinimas
 • „Wash & dry“
 • „Anti-Stain“
 • „Airfresh“
 • Funkcija „Sport“
 • „Push&Wash“ + džiovinimas

  Vienas mygtuko paspaudimas: tai viskas, ko reikia, norint įjungti prietaisą, nustatyti programą ir pradėti skalbimo ir džiovinimo ciklą. Tai taip paprasta

 • Skalbkite ir džiovinkite per 45 min.

  Į „Wash&Dry“ įeina greitas ir veiksmingas 15 minučių trukmės skalbimo ciklas ir 50 minučių džiovinimo ciklas. Speciali „Wash&Dry“ technologija pasirūpina, kad drabužius būtų lengva lyginti ir juos galėtumėte vilkėti iš karto

 • Viso gero, sunkiai pašalinamos dėmės.

  Pasirinkite dėmių tipą ir leiskite jūsų skalbyklei padaryti viską už jus: ji automatiškai pasirinks geriausią skalbimo nustatymą, kad pašalintų dėmes. Atsisėskite ir atsipalaiduokite. Maistas: vynas, vaisiai, įdarai, padažai ir kitos organinės dėmės. Darbas: rašalas, variklio alyva ir kt. Laukas: purvas, žolė ir kitos įprastos dėmės iš lauko. Medvilnės ir sintetikos ciklams 30–60 °C temperatūroje.

 • „Airfresh“

  Ciklo „AirFresh“ dėka jūsų skalbiniai tampa gaivūs vos per 30 minučių. Dėl specialaus būgno judėjimo karštas oras giliai įsiskverbia į audinius, taip pašalinami dūmai, riebalai ir kitos dalelės

 • Visai jūsų sportinei aprangai

  Tiesiog pasirinkite sportinės aprangos tipą, kad automatiškai nustatytumėte atitinkamus skalbimo ir džiovinimo parametrus. Sportinė avalynė: sportbačiai, bėgimo bateliai ir kita sportinė avalynė. Sporto salės komplektas: sportinei aprangai bei rankšluosčiams skalbti. Specialūs pluoštai: nailonas, poliesteris, elastanas ir kiti panašūs audiniai

Technologija „Push & Wash“

Greito programavimo technologija

Vienas mygtuko paspaudimas: tai viskas, ko reikia, norint įjungti prietaisą, nustatyti programą ir pradėti skalbimo ciklą. Po 45 minučių jūsų skalbiniai bus itin švarūs.

Visiems pritaikyta revoliucija

2 sekundės: paprastas mygtuko paspaudimas.
1 mygtukas: norint įjungti prietaisą, pasirinkti ir pradėti kasdienę programą „Wash&Dry“, idealiai tinka medvilnės ir sintetiniams pluoštams tuo pačiu metu.
0 problemų: puikūs skalbimo rezultatai, drabužius lengva lyginti.

Atsipalaiduokite, viskuo bus pasirūpinta

Konstrukcijos evoliucija

Tikras itališkas stilius

Patikima, tvirta, gražu. Jūsų „Innex“ prietaisais nepaprastai lengva naudotis, jie taip pat yra akį traukiančio itališko dizaino.

Paprasta ir intuityvu

Paprasta ir intuityvu

Viskas, ko jums reikia, akimirksniu

Viskas jūsų skalbyklėje-džiovyklėje „Innex“ yra sukurtas paprastam ir intuityviam naudojimui: lengva surasti mygtuką „Push&Wash“, jis yra ryškios mėlynos spalvos. Programos ir ciklai aiškiai atskirti, taigi galite greitai surasti tai, ko reikia. Prie visų specialių funkcijų, naujai sukurtame valdymo skyde, yra aiškūs aprašymai. Paprasta, ar ne?

Visa jums reikalinga vieta

Visa jums reikalinga vieta

Dėl itin didelių jūsų skalbyklės-džiovyklės „Innex“ durelių lengva sudėti ir išimti skalbinius. Ergonominė rankena sukurta tam, kad būtų patogu ir labai lengva naudotis.