2 sekundės, 1 paspaudimas, 0 problemų

Vienas mygtuko paspaudimas skalbimui ir džiovinimui*

* 1 paspaudimo reikia po prietaiso įjungimo.

 • Push&Go
 • „Wash & dry“
 • „Anti-Stain“
 • „Airfresh“
 • Greitas 30 '
 • Push&Go

  Vienas mygtuko paspaudimas: viskas, ko reikia norint nustatyti programą ir pradėti skalbimo ciklą. Tiesiog taip paprasta.

 • Skalbkite ir džiovinkite per 45 min.

  Į „Wash&Dry“ įeina greitas ir veiksmingas 15 minučių trukmės skalbimo ciklas ir 30 minučių džiovinimo ciklas. Speciali „Wash&Dry“ technologija pasirūpina, kad drabužius būtų lengva lyginti ir juos galėtumėte vilkėti iš karto

 • Viso gero, sunkiai pašalinamos dėmės.

  Pasirinkite dėmių tipą ir leiskite jūsų skalbykle dziovykle padaryti viską už jus: ji automatiškai pasirinks geriausią skalbimo nustatymą, kad pašalintų dėmes. Atsisėskite ir atsipalaiduokite. Maistas: vynas, vaisiai, įdarai, padažai ir kitos organinės dėmės. Darbas: rašalas, variklio alyva ir kt. Laukas: purvas, žolė ir kitos įprastos dėmės iš lauko. Medvilnės ir sintetikos ciklams 30–60 °C temperatūroje.

 • „Airfresh“

  Ciklo „AirFresh“ dėka jūsų skalbiniai tampa gaivūs vos per 30 minučių. Dėl specialaus būgno judėjimo karštas oras giliai įsiskverbia į audinius, taip pašalinami dūmai, riebalai ir kitos dalelės

 • Greitas 30 '

  Ideali programa, kai nėra laiko: tik 30 minučių trunkantis ciklas.

Push&Go

Turbo programavimo technologija

Vienas mygtuko paspaudimas: viskas, ko reikia norint nustatyti programą ir pradėti skalbimo ciklą*. Per 45 minutes turėsite nepriekaištingai švarius drabužius.

*1 paspaudimo reikia po prietaiso įjungimo.

Visiems pritaikyta revoliucija

2 sekundės: paprastas mygtuko paspaudimas.

1 mygtukas: norint įjungti prietaisą, pasirinkti ir pradėti kasdienę programą „Wash&Dry“, idealiai tinka medvilnės ir sintetiniams pluoštams tuo pačiu metu.

0 problemų: puikūs skalbimo rezultatai, drabužius lengva lyginti.

Atsipalaiduokite, viskuo bus pasirūpinta

*1 paspaudimo reikia po prietaiso įjungimo.

Konstrukcijos evoliucija

Tikras itališkas stilius

Patikima, tvirta, gražu. Jūsų „Innex“ prietaisais nepaprastai lengva naudotis, jie taip pat yra akį traukiančio itališko dizaino.

Paprasta ir intuityvu

Paprasta ir intuityvu

Viskas, ko jums reikia, akimirksniu

Viskas jūsų skalbyklėje-džiovyklėje „Innex“ yra sukurtas paprastam ir intuityviam naudojimui: lengva surasti mygtuką „Push&Wash“, jis yra ryškios mėlynos spalvos. Programos ir ciklai aiškiai atskirti, taigi galite greitai surasti tai, ko reikia. Prie visų specialių funkcijų, naujai sukurtame valdymo skyde, yra aiškūs aprašymai. Paprasta, ar ne?

Visa jums reikalinga vieta

Visa jums reikalinga vieta

Dėl itin didelių jūsų skalbyklės-džiovyklės „Innex“ durelių lengva sudėti ir išimti skalbinius. Ergonominė rankena sukurta tam, kad būtų patogu ir labai lengva naudotis.