russiaukraineindesit_website_icon_set_final_2

Nauja indaplovė visiems dydžiams

Mėgaukitės „eXtra“ rezultatais vos per valandą
 • Naujas „eXtra“ ciklas
 • Inverterinis variklis
 • Funkcija „eXtra Light“
 • Vieta viskam, nuo S iki XXL

  Naujasis ciklas „eXtra“ sukurtas specialiai dideliems daiktams, pavyzdžiui, varvančioms keptuvėms, grotelėms, picos skardoms ir dideliems prikaistuviams.
  Tiesiog išimkite viršutinį krepšį ir mėgaukitės 53 cm vertikalios erdvės ir puikiais plovimo rezultatais, tinka keptuvėms, grotelėms, picos skardoms ir dideliems prikaistuviams.

 • Sunkiai pašalinamoms maisto dėmėms.

  Bendras inverterinio variklio ir novatoriškos hidraulinės sistemos veiksmas garantuoja tobulus rezultatus per vieną valandą, nuplauna net ir itin nešvarius indus.

 • Ypatingas rūpestis delikatiems daiktams.

  Funkcija „eXtra Light“ suteikia tobulą sprendimą plaunant didelius, subtilius daiktus su dideliu dėmesiu.

Nauja „eXtra“ higiena

Dėl jūsų ramybės

Šis naujasis ciklas sukurtas specialiai jūsų kūdikio žaislams, maitinimo buteliukui, įrankiams ir indams, kad būtų užtikrinta visiška švara ir higiena.

„Baby Care“

Indams be bakterijų

„Baby Care“ yra specialiai sukurtas ciklas, kuris pašalina 99,9999 procentus bakterijų, taip užtikrindamas higieną visai šeimai, o ypač kūdikiams ir jau ropojantiems vaikams.* „Baby Care“ lengvai ir veiksmingai išplauna iš išdžiovina bet kokius daiktus, ne tik skirtus maistui, bet ir žaislus ir kitus priedus, kuriems reikia kruopštumo.

„BabyZoo“

Vaikų daiktų švaros palaikymas

„Indesit“ „Baby Zoo“ yra specialus padėklas su daug reguliuojamos vietos, skirtas kruopščiam kūdikių buteliukų ir žindukų, įrankių ir lėkščių valymui, atskiriant juos nuo kitų indų. Plovimo ir džiovinimo ciklo pabaigoje galite išimti „Bby Zoo“ paėklą su švariais daiktais, taip pat galite ir sandėliuoti daiktus.

*Visiškai sterilizacijai rekomenduojame plauti papildomai, naudojant sterilią priemonę.

Tikra itališka konstrukcija

„Indesit“ indaplovės „eXtra“ yra gražios ir traukiančios akį. Išsirinkite labiausiai patinkančią: nerūdijančio plieno, sidabro ar baltos spalvos su pilkais įdėklais.

Maksimalus efektyvumas

Indaplovėms „eXtra“ nereikia plovimo rankomis: pirminį plovimą atlieka pati indaplovė, vykdydama programas „Eco“ ir „Normal“, o geriausių rezultatų galima pasiekti naudojant automatines programas, nes tai užtikrina drumstumo davikliai ir inverterinis variklis, kuris optimizuota visus plovimo parametrus.

Lengvas ir lankstus naudojimas

Pakrauti ir ištraukti indaplovę „eXtra“ yra lengva ir saugu, nes krepšiai, užtikrinantys maksimalų lankstumą, yra 14 variantų, kaip juos sudėti. Naudojant aukštus puodus, lengvai naudojama pakėlimo sistema pakeliamas viršutinis krepšys, taip gaunama 3,5 cm papildomos vietos.

Itin mažas suvartojimo lygis.

Naudojant indaploves „eXtra“, reikia tik 9 litrų vandens (maždaug 44 % mažiau nei tradicinių indaplovių atveju*), norint išplauti iki 14 išdėstymo variantų.
„Indesit“ „Extra“ asortimentui taip pat būdinga maksimalaus energijos efektyvumo A+++ klasė, kuri garantuoja geriausius plovimo ir džiovinimo rezultatus, sunaudojant 20 % energijos nei A+ klasės prietaisų atveju. Taigi mažesnės išlaidos ir mažesnis poveikis aplinkai bus naudingas visiems.
* t. y. indaplovių, kurioms reikia 16 litrų vandens.

Technologija ir saugumas

Visose „eXtra“ indaplovėse yra technologiškai pažangios sistemos, kurios garantuoja visišką ramybę naudojimo metu. Naujasis virtualus daviklis įsikiša, susidarius putoms ar užsikimšus filtrui, moduliuodamas variklio greitį ir vandens tiekimą, kad išspręstų problemą nesustabdant plovimo ciklo. Staigiai pasikeitus vandens slėgiui arba įtrūkus vandens tiekimo vamzdžiui, vandens sustabdymo sistema sustabdo vandens tiekimą, užsukdama čiaupą, kad indaplovė sustotų.
Kita vertus, perpildymo sistema leidžia išmaniai valdyti, kiek vandens įteka į indaplovę. Jei viršijamas reikiamas vandens kiekis, sistema sustabdo prietaiso darbą ir išleidžia vandens perteklių.

Tyla

Indaplovės „Indesit“ veikia tyliai, taigi galite ramiai dirbti kitus darbus. Naujasis inverterinis variklis ir garsui nepralaidžios medžiagos užtikrina tylų plovimą naktį, taip pat sumažindama triukšmo lygį iki 44 d(B)A), kas prilygsta tyliam pokalbiui.

Programos ir funkcijos

Naujosios indaplovės „eXtra“ yra su daugybe programų ir funkcijų, kurios tiks bet kokiems poreikiams: nuo programos „ECO“ iki „INTENSIVE“, nuo 40 minučių ciklo „RAPID“ iki „HALF LOAD“ ir „DELAYED START“ funkcijų.

Patikimumas

Naujųjų indaplovių „EXTRA“ vidus yra šimtaprocentinio nerūdijančio plieno, medžiagos, kuri padidina plovimo ir džiovinimo rezultatus bei garantuoja visišką higieną ir ilgalaikį patikimumą.