Didelis apsipirkimas nusipelno didelio gaivumo.

Vaisiai ir daržovės, žuvis ir mėsa, pienas ir sūris.

Taip pat kiaušiniai ir padažai. Kalbant apie maisto produktų pirkimą visai šeimai, nieko negalima pamiršti.

Štai kodėl savaitinis apsipirkimas yra vis didesnis, kaip ir šviežumas, kurio reikia namuose.

Dėl naujojo „Total No Frost“ šaldytuvo su „Push&Go“ funkcija tai nebe problema: tereikia vieno paspaudimo, kad greitai atvėsintumėte šaldytuvo ir šaldiklio ertmę ir visada išsaugotumėte idealų kiekvieno ingrediento šviežumą. Dėl daugelio kitų funkcijų, užtikrinančių maksimalų praktiškumą ir patikimumą, naujasis šaldytuvas gyvenimą virtuvėje palengvina kaip niekada.

Sukurta paprastam naudojimuisi, kad visi galėtų padėti.

Visada gaukite idealų šviežumą vienu paspaudimu.

Švieži ingredientai visada yra savaitinių pirkinių sąraše, tačiau juos išlaikyti tinkamoje temperatūroje gali būti sunku, ypač kai šaldytuvas yra pilnas ir dažnai atidaromas, todėl temperatūra pakyla.

Štai kodėl naujajame „Indesit“ „Total No Frost“ šaldytuve-šaldiklyje yra „Push&Go“: išmanioji funkcija, leidžianti lengvai ir greitai atkurti idealią viso šaldytuvo temperatūrą.

Viskas, ko reikia, yra tik vienas paspaudimas prieš dedant maisto į šaldytuvą, kad suaktyvintumėte papildomą aušinimo galią abiejose ertmėse ir 40% greičiau atkurtumėte temperatūrą, kad būtų galima išsaugoti kiekvieną produktą*.

*Palyginus, kai „Push & Go“ funkcija nėra aktyvuota. Vidinis bandymas atliktas naudojant apkrovos schemas pagal IEC 62552. 40% gaunami lyginant su 2 metrų aukščio šaldytuvu be inverterinio kompresoriaus; kiti modeliai gali turėti skirtingus rezultatus.

Pick&Go

Viena dėžutė, daug praktiškumo.

Naujame „Indesit“ šaldytuve su „Pick& Go nėra nenaudojamos vietos:

stumdoma, nuimama dėžutė, kuri maksimaliai išnaudoja vietą po lentyna. Puikiai tinka sūriui, pusryčių rinkiniui ar likučiams laikyti. Ją galima išimti iš šaldytuvo ir įdėti į mikrobangų krosnelę maistui pašildyti, atnešti ant stalo ar susidėti pietus į biuro ar mokyklą - taip pat plauti indaplovėje.

Horizontalaus stumdymo dėka optimizuojamas lankstumas ir leidžiama geriausiai išnaudoti erdvę.

FreshSpace +

Lengva drėgmės kontrolė, siekiant išsaugoti šviežumą.

Vaisiai ir daržovės yra didelė pilnai užpildyto šaldytuvo dalis, todėl labai svarbu išsaugoti jų šviežumą ir mėgautis sveikais patiekalais visą savaitę. „FreshSpace+“ stalčiuje yra patogus vartotojui slankiklis, leidžiantis nustatyti didesnę drėgmę daržovėms laikyti arba žemesnę - vaisiams, sukuriant idealias drėgmės sąlygas, kad jie ilgiau išliktų švieži ir traškūs.

ExtraFresh 0 ° C

Papildoma vėsa subtiliam maistui.

Subtiliems maisto produktams reikia skirti ypatingą dėmesį.

Šis specialus stalčius sukuria idealias sąlygas laikyti žuvį, mėsą ir kitus subtilius produktus maždaug 0°C temperatūroje *.

*1-2°C su standartiniu šaldytuvo nustatymu 4°C/MED, aplinkos temperatūra 25°C. Laikantis EN 62552-1/-2 /-3:2020

Keičiamas durų lentynų išdėstymas

Maksimaliai išnaudokite vertikalią erdvę.

Aukšti daiktai nebebus problema.

Dėl reguliuojamų pusinių lentynų šaldytuvo duryse, paprastas vertikalus stumtelėjimas suteiks vietos skirtingo aukščio buteliams ir stiklainiams.

ExtraStrongGlass

Itin atspari medžiaga ypač atsparioms lentynoms.

Naujajame „Indesit“ „Total No Frost“ šaldytuve yra tvirtesnės lentynos, pagamintos iš storo stiklo. Tai reiškia, kad lentynos gali išlaikyti iki 100 kg nesulūždamos, todėl galima saugiai laikyti maistą ir sunkius daiktus.

 • Total No Frost
 • Tylus vėsinimas
 • 15 metų garantija*
 • Jokio vargo

  Ledo susidarymas šaldiklyje ir kondensacijos susidarymas šaldytuvo ertmėje yra veiksmingai pašalintas dėka „Total No Frost“ technologijos, kuri garantuoja nuolatinę oro cirkuliaciją, tuo pačiu išvengiant varginančio rankinio atitirpinimo.

 • Maksimalus efektyvumas esant žemam triukšmo lygiui

  Naujasis „Indesit“ „Total No Frost“ šaldytuvas su „Push&Go“ funkcija yra labai tylus dėka aukštos kokybės komponentų ir naujausios kartos inverterinio kompresoriaus, kuris yra kai kuriuose modeliuose. Dėl šių funkcijų šaldytuvas skleidžia vos 37 dBA.

 • Visiškas patikimumas, visiška ramybė.

  Ilgalaikį veikimą užtikrina 15 metų garantija kompresoriui, todėl naujasis „Indesit“ šaldytuvas yra dar patikimesnis.

  *Viskas, ko reikia, tai šaldytuvo registravimas internetu arba paskambinus nurodytu numeriu.

Naujas patikimas sąjungininkas, padedantis organizuoti bet kokį naujų produktų laikymą

Naujasis „Indesit“ „Total No Frost“ šaldytuvas yra visiškai naujo dizaino.

Šiuolaikinė spalvų gama.

Šiuolaikinė spalvų gama.

Balta, „Inox“, juoda: spalvų paletė apgalvota taip, kad tiktų bet kuriai šiuolaikinei virtuvei, derinant stilių su funkcionalumu.

Aukščiausia kokybė ir patogumas kiekvienoje detalėje.

Aukščiausia kokybė ir patogumas kiekvienoje detalėje.

Naujojo „Indesit“ „Total No Frost“ šaldytuvo funkcija „Push&go“ yra ypač praktiška pagalba saugant maistą: valdoma vienu paspaudimu, ji suteikia vėsos impulsą abiejose ertmėse, kad būtų greičiau atkurta temperatūra. Naujajame „Total No Frost“ taip pat yra visiškai naujas interjeras, pasižymintis aukštos kokybės detalėmis ir patogiu komponentų dizainu.