2 sekundės. 1 mygtukas. 0 kivirčų.

Vyro žodžiais tariant: kai kalbama apie buities prietaisus, paprasčiau yra geriau.

2 sekundės. 1 mygtukas. 0 kivirčų.

Turiu dėl kai ko prisipažinti. Tai šiek tiek nesmagu, kaip vyrui.

Tai štai: buitiniai prietaisai man yra visiška mįslė.
Štai, pasakiau.
Nešiojamasis kompiuteris neprisijungia? Galiu lengvai išspręsti šią problemą. Varvantis vamzdis po virtuvine kriaukle? Kreipkitės į mane. Reikia pakabinti paveikslą? Tik pasakykite, kur. Bet kai reikia išsiaiškinti skalbimo mašinos programas ir ciklus... Aš pasimetęs. Visiškai pasimetęs.

Tai problema. Tačiau jei atsižvelgsime į tai, kad mano žmona laukiasi antrojo kūdikio, tai kur kas daugiau nei problema. Kadangi turėčiau labiau įsitraukti, padėti jai, leisti jai susitelkti į mažytį stebuklą, augantį jos įsčiose. O vis dėlto aš visada lieku stovėti su skalbinių krepšiu rankose, spoksodamas į skalbimo mašiną lyg tai būtų kažkokia paslaptinga enigma.

Taigi padariau tai, ką kiekvienas save gerbiantis ir visus darbus pats atliekantis vyras darytų. Įsijungiau internetą.

Ir radau būtent tai, ko ir ieškojau: Indesit "Innex" seriją. Po kelių spragtelėjimų ir šiek tiek palaukus, mūsų naujoji skalbimo mašina jau stovėjo prieš mane. Su jos specialia "Push&Wash" funkcija naudojimasis ja iš tiesų buvo toks paprastas kaip 1-2-3.

Sudėkite skalbinius, paspauskite mygtuką. Viskas. Tikrai.

Nereikia nustatyti programos kaskart, kai reikia skalbti skalbinius, nereikia nieko ieškoti su apskritosiomis skalėmis ar daugybe mygtukų. O po 45 minučių skalbiniai yra visiškai švarūs.

Žinoma mūsų Indesit "Innex" skalbimo mašina turi daug kitų programų ir funkcijų ("ECO" ciklas, kvapus panaikinantis "Anti-Odour" ciklas, inverterio motoras ir daug daugiau). Esu įsitikinęs, kad žmonelė mielai ištyrinės jas visas.

O aš? Aš labai patenkintas, naudodamas "Push&Wash" funkciją.

O geriausia yra tai, kad mano žmona gali atsipalaiduoti, žinodama, kad aš padarysiu darbą.

Daugiau apie Indesit "Innex" seriją galite sužinoti čia.