Naudingai praleistas laikas virtuvėje

Tikroji Jūsų namų širdis - virtuvė.

Naudingai praleistas laikas virtuvėje

We’ve been binge-watching too many chef and cooking shows lately.

Pastaruoju metu vieną po kitos žiūrėjome per daug televizijos laidų apie virėjus ir maisto gaminimą.
Vyras ir vaikai kasdieniškai įpina į mūsų pokalbius italų ir prancūzų virtuvės žodžius. Jie iš tikrųjų žino, kaip parašyti tokius žodžius kaip ""Crème fraîche"". Tai jau darosi keistoka.

Bet tai taip ir smagu. Mes metame vienas kitam iššūkį gaminti gardžiausius patiekalus ir valgyti sveikesnį maistą (kartais).
Virtuvė tapo tarsi bendru mūšio lauku / pasitarimų vieta. Ir mums tai patinka. Visada maniau, kad virtuvė - tikroji namų širdis. Jei esame tai, ką valgome, tai virtuvė yra ta vieta, kur nusprendžiame, kuo būsime.

Mūsų virtuvė yra Indesit įmontuoto "Aria" asortimento dalis. Ji atrodo fantastiškai: kiekvienas maisto gaminimui skirtas prietaisas tobulai papildo vienas kitą, be to, man labai patinka, kaip dailiai ir moderniai jie atrodo. Galbūt nuskambės banaliai, bet ji - kaip ir mūsų šeima: mes visi esame skirtingi, bet esame skirti vienas kitam (Taip, juk įspėjau, kad bus banalu).
Mano vyras moka pagaminti sotų kepsnį orkaitėje, kol mano dukra ir aš ruošiame labai sveikus ant kaitlentės ruošiamus neriebius skrudintus patiekalus, tuo tarpu mano sūnus gali eksperimentuoti su mikrobangų krosnele. 

Mes gaminame maistą, juokiamės ir puikiai leidžiame laiką.

Su "Aria" asortimentu viskas lengva. Kaip pavyzdį paimkime kaitlentę: tai indukcinė kaitlentė. Tiesiog dievinu jos universalumą, kurio dėka galime naudoti visų formų ir dydžių puodus ir keptuves. O valymas po maisto gaminimo yra visai lengvas darbelis.

Orkaitė išsiskiria tokia daugybe puikių funkcijų, kad dažnai apkaltiname mano vyrą sukčiavimu.

"Turn&Cook" yra viena iš jų. Ji būtent taip ir padaro: Jūs pasukate mygtuką ir gaunate absurdiškai gardžius patiekalus per mažiau nei valandą. Dažnai ginčydavomės dėl to, kuris iš mūsų turėtų valyti orkaitę, bet ši orkaitė pasižymi daugybe protingų mažų dizaino patobulinimų, tikrai palengvinančių šį darbą. Pavyzdžiui, pakreipiamos grotelės arba išimamas priekinis stiklo skydelis.

Mes pašiepdavome savo berniuką, kai jis norėdavo pabandyti pagaminti virtuvės šefo lygio patiekalus mikrobangų krosnelėje. Tačiau teko atsitraukti... jo patiekalai tiesiog išskirtiniai. "Aria" mikrobangų krosnelėje yra įrengta speciali sistema, kuri užtikrina, kad ingredientai būtų kruopščiai paruošti (su savo senąja mikrobangų krosnele visada pagamindavome pusiau sušalusius, pusiau apdegusius patiekalus).

Mūsų virtuvė: joje verda gyvenimas, ji triukšminga ir netvarkinga.

Tačiau tai taip pat yra geriausias kambarys visuose namuose. Tai tas kambarys, kuriame jaučiamės artimiausi. :)

Daugiau apie Indesit „Aria“ įmontuotą maisto gaminimo komplektą galite sužinoti čia.