Nauji namai: laikas švęsti :)

Kraustymasis sukėlė daug streso, bet tai buvo reikalinga.
O viso to privalumas - laikas įkurtuvių vakarėliui!

Nauji namai: laikas švęsti :)

Mums tikrai patiko mūsų senasis namas.

Tai pirmoji vieta į kurią persikėlėme kaip pora, pirmoji vieta, kurią iš tikrųjų patys apsistatėme baldais. Svarbiausia - tai namai, kuriuose iš dviejų žmonių stebuklingai tapome trijų asmenų šeima.
Tačiau tada gimė mūsų mažoji mergaitė. Staiga ir lygiai taip pat stebuklingai jau buvome keturiese. Jau buvo laikas pripažinti tiesą: mes peraugome savo mažąjį namuką. Laikas judėti į priekį.
Taigi su ašaromis akyse ir šiek tiek susijaudinę mes iškeliavome ieškoti naujų namų. Jei kada teko išgyventi šį etapą, žinote, kaip tai gali erzinti. Tai truko amžinybę!

Vis dėlto, štai jis - po kelių mėnesių sėdime savo naujuosiuose namuose. Žinoma, dar ne visai pripratome. Pavyzdžiui, turiu apčiupinėti visas sienas, kol randu šviesos jungiklius. Bet tai pasikeis: vis dėlto, dabar tai yra namas. Greitai jis taps namais.
Ar galėtų būti geresnė proga surengti įkurtuvių vakarėlį? Susitikimas su senais draugais naujose vietose nuramina, tiesa?

Taigi štai ir mes. Kai kurie mūsų daiktai vis dar dėžėse, laukia atvykstančių svečių.

Taip, kol kas šiek tiek netvarkinga (nežinau, kaip išrūšiuosiu visus mūsų drabužius!), bet dėl vieno dalyko esame tikri: virtuvė yra pasiruošusi šiai linksmai vakarienei - vakarėliui. Iš tiesų, virtuvė buvo pirmasis kambarys, kurį suplanavome ir apstatėme baldais.
Dabar, besivaikant vaikus ir bandant priversti juos apsirengti, užmetu dėkingumo kupiną žvilgsnį į indaplovę.

Be jos šįvakar tikrai nebūtų jokio vakarėlio.

Pasirinkome Indesit "eXtraspace" indaplovę. Ji tvirta, lengvai naudojama ir puikiai veikia! Pakanka vietos išplauti indus ir stalo įrankius 14-ai žmonių (ir mums pasisekė, nes šįvakar mūsų bus 12 žmonių!).

Šis mažas brangakmenis turi visas man reikalingas programas ir pasirinktis (tokias, kurias iš tikrųjų naudoju, o ne prašmatnias ir nenaudingas nebūtinas programos savybes), įskaitant "Start-Delay" įjungimo atidėjimą, "ECO", "Half-Load" pusės apkrovos ir "Intense" intensyvius ciklus ir daug daugiau. Jei norite, net galite išimti viršutinę lentyną ir mėgautis net 53 cm aukščio plovimui skirta ertme.
Bet kokiu atveju, mums kažkaip pavyko aprengti vaikus ir, atrodo, girdžiu kažką prieinant prie durų. Laikas ruoštis vakarėliui!

Taip, jau pradedame jaustis kaip namuose.