Patirtimi pagrįstas gyvenimiškas patarimas: būkite gudrūs

Šeimyninis gyvenimas yra sudėtingas. Raskite gudrius sprendimus,
kurie padės Jums nugyventi dieną su šypsena.

Patirtimi pagrįstas gyvenimiškas patarimas: būkite gudrūs

Du vaikai, darbas visą dieną - tai labai sudėtingas derinys.

Mes su vyru stengiamės suderinti įvairius dalykus, tačiau tai nėra lengva. Milijonai dalykų, kuriuos reikia padaryti, o laiko visada trūksta. Netrukus po antrojo velniuko - angeliuko gimimo supratau, kad man lieka dvi pasirinkimo galimybės: a) pabėgti į atokią tropikų salą, ir b) rasti gudresnį būdą, kaip paskirstyti savo laiką ir darbus.
Kad ir koks patraukus ’a’ variantas bebūtų, pasirinkau antrąjį. Mamos taip daro, tiesa? Mes gelbstim dieną. : )

Kai ką pakeičiau. Tik smulkmenas, bet jos atvedė prie didžiulių pokyčių.

Pavyzdžiui, vystyklų keitimas: anksčiau turėdavau nešti kūdikį į vonią, o tai reiškė, kad mūsų vyresnėlį turėdavau kuriam laikui palikti vieną, jei vyro nebūdavo namie. Dėl to kildavo įvairių bėdų (pavyzdžiui, netikėtai ant svetainės sienų atsirandantys piešiniai...).
Todėl namuose įsirengiau nedideles vystyklų keitimo vietas. Nieko įmantraus - tiesiog drėgnos servetėlės, keli švarūs vystyklai ir vystyklų keitimo patiesalas. Taigi jie visada yra po ranka kaskart, kai ištinka bėda dėl vystyklų. Taip kur kas paprasčiau! (O piešinių ant sienų kiekis sumažėjo net 80%!)

Man patinka tokie dalykai. Na žinote - paprasi ir veiksmingi sprendimai. Tokiu požiūriu vadovaujuosi ir rinkdamasi prietaisus.

Pavyzdžiui, mums reikėjo naujo šaldytuvo-šaldiklio. Kažko tvirto, patikimo, su tokiomis savybėmis ir funkcijomis, kurias iš tikrųjų naudočiau.

Po ilgų paieškų pasirinkome Indesit ""eXtra"" šaldytuvą-šaldiklį. Esame tikrai juo patenkinti!

Žinote, kaip produktai susikaupia šaldytuve? Kartais sunku rasti, ko ieškote, visoje toje netvarkoje. O šis šaldytuvas išsiskiria puikiu sprendimu - stumdomomis lentynomis! Galiu jas išsitraukti taip, kaip išsitraukiu virtuvinės spintelės stalčių, ir pasiimti tai, ko man reikia.

Negaliu pakęsti maisto švaistymo! O mano Indesit "FlexiUse Box" padeda to išvengti: šią naudingą dėžutę galima dėti įvairiose šaldytuvo temperatūrų zonose. Taigi 0° zona idealiai tinka mėsai ir gležniems maisto produktams, o 5° zona labiau tinka daržovėms ir vaisiams. Jie išsilaiko ilgiau ir išlieka skanesni!

Kitas man patinkantis dalykas: galima pagal savo poreikius prisitaikyti šaldytuvo išplanavimą. Bandau įprasti gaminti patiekalus iš anksto ir juos užšaldyti, kad būtų galima valgyti vėliau savaitės eigoje. Taigi, tarkim noriu užšaldyti kažką didelį, pavyzdžiui, visą kalakutą: viskas, ką turiu padaryti - tai ištraukti plokštę ir turiu tiek vietos, kiek man reikia.
Funkcijų sąrašas tuo nesibaigia. O geriausia yra tai, kad aš jas iš tikrųjų naudoju. Jos iš tikrųjų palengvina mano gyvenimą.

Taip, Indesit yra išmanus. Beveik toks pat išmanus kaip ir mama : )