Perkate naują degiklį?
Susipažinkite su šiuo paprastu pirkimo vadovu!

Niekas neprilygsta stovėjimui prie degiklio, prie karščio šaltinio ir aromatų, skleidžiamų maisto produktų. Tai vieta, kur galite išnaudoti savo kulinarinį kūrybingumą ir mėgautis maisto gaminimu.
Įsigydami degiklį, įsitikinkite, kad jis atitiks jūsų poreikius. Štai keletas patarimų, padėsiančių išsirinkti geriausią jums.
Pradėkime!

1. Atsižvelkite į savo gaminimo stilių

Pagrindinis elementas, į kurį reikia atsižvelgti, yra jūsų gaminimo stilius. Kai kurie degikliai jums tiks labiau nei kiti. Žinoma, reikia atsižvelgti ir į kitus dalykus. Pavyzdžiui, jei turite vaikų, svarbiausias dalykas gali būti saugumas.
Žemiau apibendrinome dažniausius parduodamus degiklius.

Elektrinės kaitlentės

Elektrinės kaitlentės yra įperkamas, laiko išbandytas variantas. Jos yra naudinga ir veiksminga gaminimo priemonė, kuri gaminant suteikia kontrolę.
Elektrinės kaitlentės paprastai yra su keturiomis ar daugiau apvalių elektros ričių, kurios įkaista ir šildo puodą ar keptuvę.

Stiklo keramikos kaitlentės

Traukiančios akį ir minimalistinės, stiklo keramikos kaitlentės yra elegantiško, lygaus stiklo keramikos paviršiaus. Po juo susukti metaliniai šildymo elementai perduoda karštį įvairioms gaminimo zonoms, taip įkaitindami puodą ar keptuvę.
Dėl plokščio paviršiaus jas itin lengva valyti, jos elektrinės, todėl dažnai būna su intuityviais palietimu valdomais skydeliais.

Indukcinės kaitlentės

Indukcinės kaitlentės yra su novatoriška technologija, kuri elektromagnetinius laukus naudoja tam, kad įkaitintų keptuvę, o ne pačią kaitlentę. Tokiu būdu kaitlentės paviršius išliks kambario temperatūros net ir gaminant maistą, todėl tai yra itin saugus ir puikus variantas, jei namuose yra vaikų.
Šiuolaikiškos valdymo palietimu sistemos, greitas kaitinimo reguliavimas ir patrauklus dizainas yra pagrindinės indukcinių kaitlenčių ypatybės.

Dujų degikliai

Jei jums patinka reguliuoti gaminant, klasikiniai, neelektriniai dujų degikliai yra fantastiškas variantas jums. Dujų degikliai iš karto reaguoja į koregavimus, taigi jūs galite karščio lygį reguliuoti itin tiksliai.
Jie idealiai tinka, kai kepant reikia dažnai maišyti ir apskritai kepant keptuvėje, taip pat tai yra taupus variantas.

2. Tegul tai traukia akį

Degikliai jūsų virtuvei suteikia tikro stiliaus.
Jei bendra jūsų virtuvės išvaizda jums yra svarbi, nepamirškite išsirinkti tinkamos spalvos. Dizainas ir išvaizda yra labai svarbu! Šeimos daug laiko praleidžia virtuvėje, todėl joje turi būti malonu!
Įprastos degiklių spalvos yra balta, juoda ir nerūdijančio plieno. Tai yra universalios spalvos, galinčios lengvai papildyti esamų spalvų paletę. Jūs taip pat galite norėti įnešti kontrasto – pavyzdžiui, pasirinkdami baltus degiklius, jei virtuvėje dominuoja juoda spalva.

3. Pasirinkite savo privalumus

Kaip ir dauguma buitinių prietaisų, degikliai „Indesit“ suteikia naudingų funkcijų, padėsiančių išlaisvinti viduje tūnantį virtuvės šefą.
Štai keletas degiklių „Indesit“ siūlomų funkcijų.

Trigubo žiedo „Wok“ degiklis

Kepimas maišant stilingai
Specialus „Indesit“ trigubo žiedo „Wok“ degiklis užtikrina galingą, 3,25 kW dvigubą liepsną, kad galėtumėte greitai ir efektyviai įkaitinti keptuvę ir kad tas išorinis traškus sluoksnis būtų tiesiog tobulas.