Koks geriausias virtuvinis gartraukis?
Leiskite padėti jums jį išrinkti

Gartraukiai naudingi visų pirma - išvalo virtuvės orą nuo riebalų, garų ir atšviežina orą nuo nemalonių kvapų. Tačiau yra kai kas daugiau: gartraukis gali padėti sukurti unikalų virtuvės stilių ir tapti svarus akcentas virtuvės dekore.

Šis pasirinkimo vadovas padės jums atsirinkti svarbiausius aspektus, prieš perkant gartraukį.

Pradėkime!

1. Pasirinkite stilių

Virtuviniai gartraukiai yra skirtingų tipų, unikalios išvaizdos, siliaus ir išskirtinių funkcijų.

Štai pagrindiniai gartraukių tipai, kuriems jums galėtų patikti:

Kamino tipo gartraukiai

Vizualiai griežtų formų gartraukis susideda iš pagrindinės vertikalios dalies ir kamino virš jo. Jį puikiai tinka tarp spintelių.

Įmontuojami gartraukiai

Jei jums patinka vientisa spintelių linija, tada įmontuojamas gartraukis yra būtent tai ko jums reikia. Jie yra standartinių dydžių tad nebus sudėtinga rasti jums tinkamiausią.

Gartraukiai kabinami po spintele

Gartraukiai kabinami po spintele, tačiau išlieka matomi.
Jie yra kompaktiški ir neiššaukiantys, tad jei jūs ieškote būtent to - tai puikiausias apsirinkimas.

2. Išsitraukite matavimo metrą!

Gartraukio pagrindinė užduotis surinkti kvapus, sklindančius nuo kaitlentės ir nukreipti juos į ventilaicijos angą (apie tai skaitykite žemiau).
Siekiant maksimalaus efektyvumo pasirinkite kad gartraukis būtų bent jau kaitlentės pločio. Šiuo atveju didesnis tikrai reiškia - geriau.

3. Apsvarstykite recirkuliacinį gartraukio variantą.

Kai tik gartraukis surenka garus ir kvapus sklindančius nuo gaminimo paviršiaus yra du būdai pašalinti tai: pirmas būdas išstumti blogą orą į ventiliacijos angą. Tokiu būdu blogas oras pašalinamas iš jūsų virtuvės ir namų.
Recirkuliacinio valymo būdu oras pereina per filtrus, kuriuose užsilieka riebalai, kvapai ir garai prieš išpučiant juos į virtuvės zoną. Jie yra prieinamos kainos ir lengvai sumontuojami!

4. Sužinokite savo poreikius

Kai renkatės gartraukį būtina atsiminti sekančius aspektus:

Greičio reguliavimas

Jūsų Indesit gartraukis pasiūlys jums skirtingus variklio darbo valdymo variantus. Galingiausias variklio darbas naudojamas gaminant, lėtesnis darbo režimas skirtas pašalinti likusius kvapus.

Oro rautas

Oro srautas matuojamas kubiniais metrais per minutę.

Kuo didesnis šis rodmuo, tuo daugiau oro gartraukis gali perfiltruoti.

Triukšmingumas

Patikrinkite maksimalų triukšmo lygį. Indesit siūlo labai žemo triukšmo lygio gartraukius, jei tai yra svarbus aspektas renkantis prietaisą.

Apšvietimas

Tai gali pasirodyti elementaru, bet paildomas apšvietimas gali padidinti gaminimo malonumą. Net jei jūsų virtuvėje šviesu, išbandykite gartraukį su papildomu apšvietimu.

5. Pasirinkite spalvą!

Spalva ir dizainas yra pagrindiniai gražios virtuvės elementai. Nepamirškite įvertinti tai!
Įprastinės gartraukių spalvos - balta, juoda, plieno ir pilka. Tai yra universalios splavos lengvai pritaikomos prie jūsų turimų spalvų paletės. Tačiau galite rinktis ir kontrastą prie tamsių spalvų - baltos spalvos gartraukį.