Galvojate įsigyti naują indaplovę?

Galvojate įsigyti naują indaplovę?
Pasinaudokite mūsų patarimų vadovu!

Su indaplovėmis galtie visam laikui atsisveikinti su indų plovimu rankomis. Jau vien tuom jos nuostabios!

Bet yra ir kitų aspektų, kuriuos reiktų įvertinti prieš įsigyjant indaplovę. Pasinaudokite mūsų patarimais ir išsirinksite geriausią prietaisą.

Pasiruošę? Pradedam!

1. Pasirinkite savo stilių.
Laisvai pastatoma ar įmontuojama?

Tai labiausiai priklauso nuo to kaip jūsų virtuvė atrodo. Jei jūsų virtuvėje jau yra sumontuoti prietaisai, tai greičiausiai rinksitės įmontuojamą variantą. Įmontuota indaplovė kuo puikiausiai įsilies į bendrą jūsų virtuvės vaizdą.

Tačiau jei svarstytinas variantas nepaslėpti indaplovės, tada rinkitės laisvai pastatomą. Indesit gali pasiūlyti itin nuostabų dizainą, kurį norėsis parodyti!

Svarbi pastaba:

įprastinės laisvai apstatomų indaplovių spalvos yra balta, juoda ir plieno. Tai universalios spalvos, kurios lengvai prisitaikys bet kurioje aplinkoje, net jei sugalvosite įnešti šiek tiek kontrasto ir tamsiame fone pastatyti baltą modelį.

2. Išsitraukite matavimo metrą!

Prieš perkant pietaisą būtinai išsimatuokite vietą skirtą indaplovei. Išmatuokite turimos vietos plotį, aukštį ir gylį. Indaplovės dažniausiai būna trijų dydžių: plačios, siauros ir kompaktinės.

Taip pat turėkite omenyje, kad kompaktiniai modeliai skiriasi. Indesit siūlo modelius po stalviršiu, tačiau mažesnių matenų nei pilnai montuojamos siauros ar plačios indaplovės.

Nepamirškite: išmatuokite ir kitus virtuės dydžius! Išmatuokite visų praeinamų durų pločius, pro kurias bus nešamas prietaisas, kad jūsų nauja indaplovė lengvai tilptų pro jas. Svariausia, kad netektų nustebti jog jūsų naujas prietaisas netelpa pro jūsų namų duris!

3. Įvertinkite jūsų šeimos plovimo įpročius

Ar jūsų šeima didelė? Ar jūs dažnai priimate draugus vakarienės? Jeigu taip, tada nešvarių indų masė susikaups labai greitai. O galbūt viskas yra kaip tik atvirkščiai: jums reikalinga indaplovė, tačiau kasdieninėje veikoje indų kiekis yra palyginus nedidelis.

Vienas svarbesnių parametrų - kiek jūs indaplovės talpins plaunamų indų komplektų.

Kas tai yra indų komplektas? Standartinis pietų stalo serviravimas būtų: pietų lėkštė, deserto lėkštė, desertinis šaukštelis, srbos lėkštė, sriubos šaukštas, stiklinė, arbatos puodelis, arbatinis šaukštelis, peilis, šakutė ir padažo indelis. Visi minėti indai sudaro vieną komplektą. Visą šį komplektą padauginkite iš įkrovos komplektų skaičiaus ir įsivaizduosite kiek indų galite išplauti vienu metu.

4. Išį\sirinktie privalumsu

Indaplovėse dažnai rasite keletą specialių naudingų funkcijų.

Labai rekomenduojame atidžiai perskaityti ką siūlo konkretus modelis ir pasvarstykite, ar tikrai jusm reikės šių privalumų.

Štai keletas Indesit siūlomų privalumų.

Plovimo pradžios atidėjimas

Puikus laikas!

Pradžios atidėjimas labai naudingas tuo, kad sudėjus visus indus, jūs galite paleisti indaplovės ciklą būtent tada, kada jums patogiausia.

Pavyzdžiui, jūs galite nustatyti Indesit indaplovės darbo pradžią žemesnio tarifo laikui ir taip sutaupyti pinigų el.energijos sąskaita.

Ekstra ciklas

Indesit eXtra kolekcija pripildyta unikaliais privalumais siekiant palengvinti jūsų buitį.

Išimkite viršutinį krepšį ir mėgaukitės 53cm erdviu vidumi.

Naujos akrtos hidraulinė technologija pašalins netgi itin pridžiuvusius maisto likučius, tad jūs nuolatos galėsite džiaugtis itin švariais indais.