Ketinate įsigyti mikrobangų krosnelę?
Leiskite jums padėti

Mikrobangų krosnelė jau seniai yra pagrindinis virtuvės prietaisas. Ji naudojama kaip tradicinės orkaitės pakaitalas, kai norite greitai pašildyti ar atšildyti patiekalą.
Naujausios mikrobangų krosnelės labai ištobulėjo, jos suteikia daugybę puikių funkcijų, naudojamos įvairios technologijos, leidžiančios jums gaminti tokius pat nuostabius patiekalus, kaip ir tradicinėje orkaitėje.

1. Pasiimkite ruletę!

Vienas iš mikrobangų krosnelių privalumų yra jų dydis – mažos, kompaktiškos, jos suteikia daug laisvės, kai renkate joms vietą virtuvėje.

Taigi, žinokite, kiek tiksliai vietos jūs turite. Tai itin svarbu, jei ketinate pirkti įmontuojamą mikrobangų krosnelę. Šių tipų mikrobangų krosnelės įsilieja tarp kitų spintelių ir puikiai atrodo!

Taigi, jums reikės žinoti tikslius turimos vietos matmenis.

2. Pasirinkite savo privalumus

Mikrobangų technologija labai ištobulėjo. Naujausi modeliai suteikia įvairių įdomių funkcijų, kurios padės jums sukurti gardžių patiekalų ir padės jums kiekviename žingsnyje.
Apsvarstykite tai, kokios jums reikia mikrobangų krosnelės, ir pasirinkite tą, kuri suteikia viską, ko jums reikia.
Štai keletas mikrobangų krosnelių „Indesit“ siūlomų ypatybių.

Dizainas

Elegantiškas, stilingas, funkcionalus

„Indesit“ mikrobangų krosnelės yra puikaus dizaino, jos suteikia naujausias technologijas ir funkcijas, padėsiančias sukurti išskirtinius patiekalus.

Patobulintas šviesos diodų ekranas

Visiška kontrolė, jokių pastangų.

„Indesit‘ kolekcijos „Aria“ mikrobangų krosnelių patobulintas šviesos diodų ekranas leidžia jums aiškiai ir intuityviai valdyti nustatymus ir programas. Apšviestos piktogramos, jutikliniai mygtukai ir lengva valdyti sąsaja užtikrins lengvą gaminimą.

Grotelės

Apskrudinta tobulai

„Indesit“ kolekcijos „Aria“ mikrobangų krosnelės yra su integruotomis grotelėmis, taigi galite mėgautis greitu ir universaliu gaminimu, be to, patiekalai būna traškūs ir tobulai apskrudę.

iš anksto užprogramuoti nustatymai

Gaminkite pasitikėdami.

„Indesit“ mikrobangų krosnelės „Aria“ maisto gaminimą paverčia labai lengvu, suteikia daugybę iš anksto užprogramuotų funkcijų, kurios automatiškai nustato idealią temperatūrą ir gaminimo laiką pagal receptą. Nesvarbu, kepate picą ar daržoves, visuomet mėgaukitės tobulai iškeptais patiekalais.

Lėkštės gaubtas

Virtuvės pagalbininkas.

Virš gaminamo patiekalo uždėjus lėkštės gaubtą „Indesit“ mikrobangų krosnelei „Aria“, apsaugoma nuo išsiliejimo, todėl reikia mažiau valyti.

Taip pat tuo pačiu metu galite uždengti vieną patiekalą ir kepti kitą, taip išvengdami kvapų susimaišymo.