Reikia naujos orkaitės?
Mes jums padėsime!

Esame tai, ką valgome, ar ne? Taigi logiška įsigyti orkaitę, kuri suteikia geriausią gaminimo patirtį mūsų konkretiems poreikiams.
Renkantis tinkamą orkaitę gali būti sunku. Tegul mūsų naudingas orkaičių pirkimo vadovas padeda jums apsispręsti.
Pasiruošę? Pirmyn!

1. Žinokite savo poreikius.
Orkaitė ar viryklė?

Kuo skiriasi orkaitė ir viryklė? Viryklėje yra ir orkaitė, ir kaitlentė (dujų ar indukcinė). Jos visada laisvai pastatomos, o ne integruojamos. O orkaitė?

Na, pats pavadinimas sako: tai orkaitė, o ne orkaitės ir kaitlentės derinys.

2. Dujinė ar elektrinė?

Elektrinės orkaitės suteikia daugybę gaminimo variantų, pavyzdžiui, galite iš anksto užprogramuoti karštį pagal receptą.
Šilumos paskirstymas dujinėse orkaitėje puikiai tinka drėgniems, tačiau gerai iškeptiems patiekalams, todėl puikiai tinka sotiems kepsniams, skirtiems ypatingoms progoms.
„Indesit“ taip pat siūlo mišrias orkaites.

3. Pasiimkite ruletę!

Prieš įsigydami naują orkaitę, įsitikinkite, kad pamatavote laisvą vietą. Taigi išsitraukite ruletę ir pradėkite matuoti!
Dydžio atžvilgiu orkaitės dažnai klasifikuojamos kaip viengubos arba dvigubos.
Viengubos orkaitės yra puikus pasirinkimas daugumai šeimų. Jos pakankamai erdvios gaminant kasdien, jas lengva pastatyti virtuvėje net jei ir vieta joje ribota.
Dvigubos orkaitės yra dvi atskirtos orkaitės, kurios sujungtos kartu. Taigi, jos yra itin universalios ir suteikia daug vietos gaminti. Jei mėgstate organizuoti vakarėlius arba jūsų šeima itin didelė, šis variantas gali būti būtent jums.

4. Pasirinkite spalvą!

Spalva yra pagrindinis elementas kuriant dekorą, kurs atitinka jūsų asmeninį stilių.
Buitiniai prietaisai būna įvairių spalvų, įskaitant baltą, juodą, nerūdijančio plieno ir kitas. Tai yra universalios spalvos, galinčios lengvai papildyti esamų spalvų paletę. Nepamirškite: jūs galite norėti įnešti kontrasto – pavyzdžiui, pasirinkdami baltą orkaitėje, jei virtuvėje dominuoja juoda spalva.
Tai skonio reikalas. Apsvarstykite visus turimus variantus ir išsirinkite tą, kuris jums tiks geriausiai. Jūs ir jūsų šeima daug laiko praleis virtuvėje, todėl pasistenkite, kad ji būtų miela!

5. Apsvarstykite automatinio valymo variantus

Taip, orkaitės gali išsivalyti pačios! Jei jus domina ši funkcija, štai trumpa pagrindinių automatinio valymo sistemų apžvalga: Katalizinės ir pirolizinės.

Katalizinės

Katalizinėse orkaitėse yra specialūs įdėklai, kurie sukurti tam, kad sugertų riebalus. Įjungus katalizinės orkaitės automatinio valymo funkciją, orkaitė įkaitinama iki labai aukštos temperatūros. Šios procedūros metu pertekliniai riebalai ir nešvarumai suminkštinami ar nudeginami. Pasibaigus valymo ciklui, galite viską pašalinti šluoste.

Pirolizinės

Pirolizinių orkaičių atveju automatinio valymo ciklo metu orkaitės ertmės pasiekia itin aukštą temperatūrą.

6. Pasirinkite savo privalumus

Kaip ir dauguma buitinių prietaisų, šiuolaikinės orkaitės suteikia naudingų funkcijų, padėsiančių išlaisvinti viduje tūnantį virtuvės šefą.
Štai keletas orkaičių „Indesit“ siūlomų funkcijų.

„Turn&Cook‘

Vienas mostas, 80 skanių receptų.
Nauja „Indesit“ funkcija „Turn&Cook“: tiesiog pasukite orkaitės rankenėlę ir nustatykite, kad vos per vieną valandą būtų automatiškai iškepamas vienas iš 80 skanių receptų.
Jūsų mėgstamiausiems patiekalams reikia vos vieno paprasto mosto!

„Freasy Cook“

Nuo šaldyto iki iškepto per akimirką!
„Freasy Cook“ leidžia jums pagaminti šaldytus patiekalus per trumpesnį laiką. Ši funkcija sukurta tam, kad duotų puikių gaminimo rezultatų iš anksto neįkaitinant orkaitės. Taigi galite tiesiog įdėti šaldytą patiekalą į orkaitę ir kepti!

Picos funkcija

Tobula pica!
Naudojantis picos funkcija, automatiškai nustatomi jūsų orkaitės „Indesit“ karščio ir laiko nustatymai, taigi bet kuriuo metu galite mėgautis nuostabia, traškia pica!
Tai dar ne viskas: picos funkcija galite naudotis, kad pašildytumėte ir paruoštumėte duoną ir kitus kepinius.