Perkate naują šaldiklį?

aušinimas

Perkate naują šaldiklį?
Nusiraminkite – mes jums padėsime!

Kai kuriems šaldiklio skyriaus įprastame šaldytuve neužtenka. Atskiri šaldikliai suteikia daugiau vietos, yra idealūs, jei gaminate daug iš anksto, mėgstate savaitinius ar mėnesinius apsipirkimus, tuomet viską užšaldyti ir pamiršti.
Šis paprastas ir konkretus šaldiklių pirkimo vadovas padės jums apsispręsti.
Pasiruošę? Pradėkime!

1. Pasirinkite stilių

Yra du pagrindiniai šaldiklių tipai – žemi ir aukšti šaldikliai. Štai keletas punktų, padėsiančių išspręsti.

Žemi šaldikliai

Žemi šaldikliai atidaromi į viršų, lentynos juose horizontalios. Sienelės ir krepšeliai naudojami suskirstyti produktus šaldiklyje. Žemuose šaldikliuose maisto produktai neperšąla, jie yra taupūs. Kainų atžvilgiu, jie yra pigūs.

Aukšti šaldikliai

Aukšti, arba vertikalūs, šaldikliai yra panašūs į klasikinius šaldytuvus – vienos ar kelios durys atidaromos į jūsų pusę, juose yra horizontalios lentynos. Vertikalūs šaldikliai yra paprastas būdas laikyti šaldytus produktus. Jie užima mažai vietos ant grindų, taigi galite pastatyti ir mažesnėse patalpose.

Kompaktiški šaldikliai

Šaldiklių būna ir mažų, kompaktiškų. Prietaisas, statomas ant spintelės ant montuojamas po ja, gali būti būtent tai, ko jums reikia, jei jūs turite mažai vietos.
Prietaisai kompaktiški, todėl lengva sutalpinti esamoje patalpoje.

2. Integruotas ar laisvai pastatomas?

Kaip ir kiti buities prietaisai, dauguma gamintojų, įskaitant „Indesit“, siūlo ir integruotus (įmontuojamus), ir laisvai pastatomus šaldiklius.
Jei jūs jau turite spintelių su integruotais, ar įmontuotais, prietaisais, tikriausiai rinksitės įmontuojamą variantą. Integruoti prietaisai ypatingi tuo, kad jie gerai dera prie bendro patalpos stiliaus.
Jei, kita vertus, tai nėra problema, rinkitės laisvai pastatomą. Laisvai pastatomi prietaisai „Indesit“ yra puikaus dizaino, taigi juos norisi parodyti!

3. Viską pamatuokite!

Laikas pasiimi ruletę! Prieš įsigydami šaldiklį, įsitikinkite, kad pamatavote laisvą vietą. Šaldiklių yra įvairių tipų, jų dydžiai labai varijuoja, taigi geriausia suplanuoti iš anksto.
O, ir nepamirškite pamatuoti durų pločių iš aukščių savo namuose! Juk nenorėtumėte gauti naujo blizgančio prietaiso ir suprasti, kad jis netilps pro priekines duris!

4. Pasirinkite savo privalumus!

„Super Freeze“

Į šaldiklį „Indesit“ dedate naują maisto produktą?

Funkcija „Super Freeze“ greitai sumažina temperatūrą prietaiso viduje, kad užtikrintų, jog jūsų maistas būtų kuo greičiau užšaldytas, taip išsaugant maistinę vertę, skonį ir tekstūrą.

Temperatūros valdymas

Jūsų maistas gerose rankose
„Indesit“ temperatūros valdymo funkcija nuolatos stebi temperatūrą prietaiso viduje, kad užtikrintų geriausią įmanomą šaldymo aplinką jūsų maistui.

Jei temperatūra pakils aukščiau tinkamo lygio, temperatūros valdymo funkcija įspės jus garsiniu signalu.