Kaip rasti geriausią šaldytuvą jums.
Paprastas prikimo vadovas.

Sunku netgi įsivaizduoti virtuvę be šaldytuvo. Mes patikime jam labai svarbią užduotį laikyti mūsų maistą.
Jus gali greitai nustebinti skirtingi šaldytuvų tipai ir įvairios jų teikiamos funkcijos. Mūsų naudingas pirkimo gidas padės jums išsirinkti geriausią!
Pasiruošę? Pradėkime!

1. Pasirinkite stilių

Šaldikliai šaldytuvo viršuje, apačioje, kompaktiški, prancūziško tipo... Sąrašą galima tęsti ir tęsti.

Sutelkime dėmesį į pagrindines dažniausiai perkamų šaldiklių rūšis, kad galėtumėte nuspręsti, koks jums tinka labiausiai.

Šaldikliai šaldytuvo viršuje

Tai yra populiariausi šaldikliai, jų durys yra šaldytuvo viršuje. Šie šaldikliai yra talpūs, taigi galite sudėti daug maisto produktų, nors iš išorės vieta atrodo ribota. Jei jums svarbi aplinka, nepamirškite, kad tokio tipo šaldikliai yra itin taupūs!

Šaldikliai šaldytuvo apačioje

Šaldikliai šaldytuvo apačioje yra tokie patys kaip ir šaldytuvo viršuje, tik čia sukeistos vietos. Taigi, kadangi šaldiklį naudojate rečiau nei patį šaldytuvą, šaldiklio skyrius yra apačioje, o ne viršuje. Šaldiklių šaldytuvo apačioje atveju produktai, kuriuos naudosite dažniau (šaldytuve) bus akių lygyje, atidarius prietaiso duris.

Vienduriai šaldytuvai

Vienduriai šaldytuvai yra su vienomis durimis, kurios yra šaldytuvo korpusas. Jei turite atskirą šaldiklį, vienduris variantas gali būti tai, ko jums reikia: nėra šaldiklio, todėl vienduriame šaldytuve gali būti pakankamai vietos, kad lengvai sutalpintumėte ir atšaldytumėte savo maistą.

Kompaktiški

Kompaktiški šaldytuvai, statomi ant spintelės ar montuojami po ja, yra idealūs biurams, virtuvėlėms ar svečių kambariams. Jie kompaktiško dydžio, todėl galima statyti mažose patalpose. Jei jums reikia antro šaldytuvo arba jame maisto produktus laikys nedaug žmonių, jums užteks kompaktiško (ar „mini“) šaldytuvo.

2. Apsvarstykite integruotą variantą

„Indesit“ taip pat siūlo integruotų (įmontuotų) šaldytuvų.
Taigi, jei norite, kad jūsų naujasis šaldytuvas derėtų prie visų virtuvės spintelių, galite į tai atsižvelgti. Integruoti šaldytuvai būna įvairiausių variantų, taigi rinktis tikrai turėsite iš ko. Integruoti prietaisai ir spintelės, po kuriomis jie montuojami, dažniausiai yra suprojektuoti taip, kad būtų standartinių dydžių, tačiau pirmiausia patikrinkite! Tai veda mus prie...

3. Viską pamatuokite!

Laikas pasiimi ruletę! Prieš įsigydami šaldytuvą, įsitikinkite, kad pamatavote laisvą vietą. Kadangi yra įvairių tipų šaldytuvų, jų dydžiai labai varijuoja. Būtinai patikrinkite dydžio specifikaciją, planuodami savo pirkinį!
O, ir nepamirškite pamatuoti durų pločių iš aukščių savo namuose! Juk nenorėtumėte gauti naujo blizgančio prietaiso ir suprasti, kad jis netilps pro priekines duris!

4. Žinokite savo poreikius

Moderniuose šaldytuvuose yra daugybė šaunių funkcijų (trumpai apie jas pakalbėsime kitame skyriuje). Taip pat turėtumėte atsižvelgti ir į paprasčiausias funkcijas. Štai keletas pavyzdžių, kokių funkcijų jums gali reikėti.

Abipusiai vyriai

Nesvarbu, rinksitės integruotą ar laisvai pastatomą prietaisą, patikrinkite, kaip atsidaro šaldytuvo durys (iš dešinės į kairę ar iš kairės į dešinę), ir ar tai tinka jūsų virtuvės išplanavimui. Kai kuriuose šaldytuvuose yra abipusiai vyriai, taigi duris galima sumontuoti pagal jūsų poreikius.

Stumdomos lentynos

Didelėse šeimose maistas linkęs kauptis. Kai kurie produktai nustumiami į šaldytuvo ar šaldiklio galą ir pamirštami. Stumdomos lentynos yra paprasta, bet naudinga funkcija, leidžianti jas ištraukti, todėl lengviau rasti tai, ko ieškote, ir sudėlioti produktus prietaiso viduje.

5. Pasirinkite savo privalumus!

Dėžė „Flexi Use“

Saugokite tobulai.
„Indesit“ dėžė „Flexi Use“ yra universalus skyrius, kuriame yra tobula temperatūra jūsų vaisiams, mėsai ar žuviai. Priklausomai nuo to, kur padėsite dėžę „Flexi Use“, jos temperatūrą galima pritaikyti pagal jūsų poreikius: vienoje pozicijoje užtikrinama tinkama temperatūra jūsų vaisiams, kita pozicija tinkama mėsai ir žuviai, nes šiems produktams reikia žemesnės temperatūros.
„Indesit“ dėžė „Flexi Use“ pasirūpina, kad jūsų maistas šviežias išliktų ilgiau ir būtų skanesnis!

„Openspace“

Sukurta, kad atitiktų jūsų poreikius.
„Indesit“ išdėstymo sistema „Openspace“ leidžia keisti ir pritaikyti jūsų šaldiklio išdėstymą. Į vidų galima įdėti išmanias šaldiklio dėžes, laikyti daugiau mažesnių produktų, jas galima išimti, kad daugiau sutalpintumėte didesnių produktų, pavyzdžiui, picos dėžių ar tą skanų kalakutą, kurį planuojate kepti Kalėdoms!

Gėrimų dozatorius

Šviežias vanduo bet kuriuo metu.
Gėrimų dozatorius yra kai kurių šaldytuvų „Indesit“ funkcija, kuri leidžia geri atvėsintą gaivinantį gėrimą tada, kai norite.

Erdvi vandens talpykla sumontuota šaldytuvo duryse, o ištuštėjus ją pripildyti taip pat lengva, kaip ir išgerti stiklinę vandens!