Nauja skalbimo mašina?
Leiskite mums padėti išsirinkti geriausią.

Gyvenime yra keli neabejotini dalykai. Vienas iš jų yra tai, kad skalbiniai išsipurvina. Ir tuos purvinus skalbinius reikia išskalbti. Nemalonu, bet tai tiesa.

Tačiau mes galime padėti lengvai išspręsti šią problemą. Šiame vadove pateiksime pagrindinius veiksnius, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti prieš įsigydami naują skalbimo mašiną.

Pasiruošę? Pirmyn!

1. Pasiimkite ruletę!

Erdvė ir laikas turi vieną bendrą ypatybę – rodos, nė vieno niekada neužtenka.
Prieš įsigydami džiovyklę, įsitikinkite, kad pamatavote laisvą vietą.
O, ir nepamirškite pamatuoti durų pločių savo namuose! Juk nenorėtumėte gauti naujo blizgančio prietaiso ir suprasti, kad jis netilps pro priekines duris!

2. Pasirinkite: su durimis viršuje ar priekyje?

Yra du pagrindiniai skalbimo mašinų tipai: su durimis viršuje ir priekyje. Prieš priimdami sprendimą, pagalvokite, kaip ir kur naudosite savo prietaisą.

Ribota erdvė? Galbūt prietaisas su durimis viršuje padės sutaupyti reikalingos vietos ankštoje patalpoje. O galbūt jūs norite įsigyti ir džiovyklę bei sudėti prietaisus vieną ant kito; tokiu atveju geriausias variantas būtų su durimis priekyje.

Taip pat galite prietaisą su durimis priekyje uždėti ant atramos ar pjedestalo, kad reikėtų kuo mažiau klauptis ir lenktis.

Su durimis priekyje

Skalbimo mašinos su durimis priekyje užtikrina puikius skalbimo rezultatus, yra taupios, sunaudojančios mažai vandens.

Pats pavadinimas sako, kad prietaiso durys atidaromos iš priekio.

Su durimis viršuje

Skalbimo mašinos su durimis viršuje skalbia trumpai, o konstrukcija užtikrina mažesnę vibraciją ciklų metu.

3. Pasverkite savo skalbinius

Gerai, galbūt ne tiesiogine prasme (nors iš tikrųjų pasverti būtų naudinga). Tačiau atsižvelkite į vidutinį kiekį skalbinių, kurių jūs ir jūsų šeima prikaupia: tai padės nustatyti naujo prietaiso būgno talpą, ir tai yra vienas iš dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti prieš perkant prietaisą.
Nepamirškite: prietaiso būgno talpa taikoma sausiems skalbiniams, o o ne šlapiems. Taigi, jei jus dominančio prietaiso būgne telpa 7 kg, tai reiškia, kad galima sudėti 7 kg sausų drabužių. Žinoma, šlapi drabužiai svers daug daugiau, bet nesijaudinkite, nes prietaisas sukurtas taip, kad atlaikytų papildomą svorį.

4. Pasirinkite savo privalumus.

Skalbimo mašinos „Indesit“ yra su daugybe papildomų funkcijų, įskaitant specialius ciklus, didesnį energijos našumą, mažesnį vandens sunaudojimą ir kt.
Planuodami pirkinį, atsižvelkite į tai, ko jums reikia.
Štai keletas skalbimo mašinų „Indesit“ siūlomų ypatybių.

„Innex“

Vienas paspaudimas, jokių problemų.

Skubate? Dabar skalbimo mašiną nustatyti galima per dvi sekundes. Tikrai.
„Indesit“ skalbimo mašinų linija „Innex“ skalbimo procesą sutrumpino iki minimumo: teikia vieno mygtuko paspaudimo.

Nesvarbu, skalbiate medvilnę, sintetiką ar ir vieną, ir kitą, tiesiog spauskite skalbimo mašinos „Innex“ mygtuką „Push & Go“, ir viskas.

„Extra Wash“

Nėra tokio dalyko kaip neįveikiamos dėmės

Jūs esate matę visokių dėmių. Kai kurios tiesiog verčia rautis plaukus. Nereikia (jūs gailėsitės).

Štai paprastesnis ir efektyvesnis sprendimas: sudėkite suteptus drabužius į skalbimo mašiną ir pasirinkite specialų ciklą „Extra Wash“.

Skalbiniai bus švarūs, o jūs šypsositės. Skamba neblogai, ar ne?