Are You After a New Washer-Dryer?
Here’s a guide to help you out!

Skalbyklės - džiovyklės yra nuostabios. Jos apjungia skalbimo mašiną ir džiovyklę (ką jau nusako pavadinimas) į vieną prietaisą, kuris sutaupo daug laiko. Sudėkite skalbinius ir kai ciklas baigtas jie bus ne ti išskalbti, bet ir išdžiūvę!

Trumpas vadovas padės sukurti apgalvotą pirkimą.

Pasiruošę? Praėkime!

1. Laisvai pastatoma ar įmontuojama?

Jei jūs norite, kad jūtų prietaisas pasislėptų jau turimoje spintelėje, tada siūlome rinktis įmontuojamą skalbyklę džiovyklę. 

Įmontuojamas prietaisas užtikrins prisitaikymą prie jūsų kambario stiliaus.

Jeigu nėra poreikio paslėpti prietaisą, tada pagalvokite apie laisvai pastatomą. Indesit prietaisai pasižymi išskirtiniu dizainu, tad parodykite jį!

2. Išsitraukite matavimo metrą.

Vieta ir laikas turi vieną bendrumą: niekada neužtenka nei vieno nei antro.

Prieš perkant prietaisą kad jūs turite pakankamai vietos. Nepamirškite palikti 10 cm tarpo tarp jūsų prietaiso ir sienos, skirto ventiliacijai.

Be to nepamirškite pasimatuoti jūsų namų durų plotį, kad galėtumėt pranešti prietaisą pro jas. Jūs tirkai nenorėsite nustebti kad jūsų naujas prietaisas netelpa pro duris!

3. Pasverkit jūsų skalbinius

Na žinoma tai nėra tiesioginis pasiūlymas (nors galbūt ir visai naudingas). Tačiau gerai pasvarstykite kokie jūsų šeimos skalbimo įpročiai atsižvelgiant į skalbinių kiekį: tai nusakys kokio įkrovos dydžio prietaiso jums reikia ir tai vienas svarbiausių aspektų renkantis šį prietaisą. Nepamirškite: įkrovos dydis nusako sausų skalbinių kiekį o ne šlapių.

Jei nurodyta įkrova 7 kg, tai reiškia, kad jūs galėsite skalbti 7 kilogramus sausų skalbinių vienu metu. Žinoma skalbimo metu skalbiniai svers kur kas daugiau, bet jūs nesirūpinkite dėl to, prietaisas yra taip sukonstruotas, kad išlaikyti didesnį svorį. Turėkite omenyje, kad skalbimo ir džiovinimo įkrovos tai du skirtingi parametrai, į kuriuos būtina atsižvelgti.

4. Pasidomėkite apsukų parametru.

Apsukų greitis nurodo kiek prietaisas pajėgus padaryti apsisukimų per minutę. Dažniausiai sutinkama nuo 1000 iki 1600 aps./min.
Grąžimo ciklas prasideda po skalbimo ciklo ir prieš džiovinimo ciklą. Gręžimo ciklo emtu likęs vanduo išsukamas iš audinių. Aukštesnės apsukos pašalina daugiau vandens nei žemesnės.

5. Pasirinkite privalumus

Indesit skalbyklėse - džiovyklėse yra įdiegta daug appildomų privalumų tokių kaip aukštas energinis efektyvumas, specialūs ciklai, sumažintas vandens suvartojimas ir pan.

Prieš pirkdami prietaisą pagalvokite kurie iš jų jums svarbiausi.

Štai keletas privalumų, ką Indesit skalbyklės - džiovyklės gali pasiūlyti.

Innex

Vienas mygtukas ir jokių dvejonių. Skubate? Nustatyti jūsų prietaisą užtruks vos keletą sekundžių. Tiesiogine prasme.

Indesit Innex linijos prietaisai sutrumpino skalbimo ciklo pasirinkimą iki minimumo: vienas mygtuko paspaudimas.

Nesvrbu ar skalbiate medvilnę ar sintetiką ieisog paspauskite Push&Wash mygtuką ant Innex skalbyklės - džiovyklės ir viskas jau paruošta.

Pradžios atidėjimas

Nėra tokio dalyko, kaip neįveikiamos dėmės

Kaip jūs galite sutaupyti: su Pradžios atidėjimu galite pasirinkti kada paleisti veikimą ar dieną ar naktį.

Nustatykite prietaiso paleidimą nakties periodu ir taip sutaupysite dar daugiau!