Kokia geriausia viryklė jūsų virtuvei?
Leiskite padėti jums ją išrinkti

Viryklės yra puikus sprendimas mažesnėms virtuvėms. Vienas prietaisas savyje talpina kaitlentę su viena ar dvien orkaitėm, įpatingai naudingas prietaisas.

Prieš perkant viryklę yra keletas aspektų, kruiuos verta prisiminti, kurie padės jums išsirinkti tinkamiausią prietaisą jums. Leiskite šiam naudingam vadovui padėti jums renkantis prietaisą!

1. Apgalvokite "degalų" tipus

Viryklės būna trijų tipų: dujinės, elektrinės ir kombinuotos.

Dujinės viryklės

Dujinės viryklės užtikrina greitą ir puikų gaminimą. Lengvai valdoma liepsna suteiks galimybę kuo tiksliau aprinkti norimą kaitinimo lygį jūsų gaminamam patiekalui. Kepimas tampa dr legvesniu su dujine virykle.

Atsiminkite: jusm reikės sertifikuoto ir profesionalaus meistro norint pajungti viryklę.

Elektrinės viryklės

Elektrinės viryklės turi daug modernių technologinių pranašumų, tačiau dažniausiai tai reiškia- didesnė kainą.

Trys dažniausios elektrinių viryklių rušys, jei kalba eina apie paviršių, yra metalinės kaitvietės, elektrinės ir indukcinės

Metalinės kaitvietės

Metalinės kaitvietės yra pigiausias, laiko aptikrintas modelis, kurį gana lengva kontroliuoti gaminimo metu.

Tai dažniausiai būna keturių apvalių kaitviečių paviršius, kuris įkaitęs kaitina puodą

Elektrinio keraminio paviršiaus viryklė

Minimalistinis, glotnus, elegantiškas paviršius. Po juo yra keletas metalinių kaitinimo elementų, kurie perduoda kaitrą į stiklokeraminio paviršiaus pasirinktą zoną, stiklas savo ruožtu perduoda kaitrą į puodo dugną.

Itin lygus paviršius palengvina jo valymą bei dažnai sutinkamas ir jutiklinis valdymas tampa dar patrauklesniu apsirinkimu.

Indukcinis paviršius

Indukcinių paviršių pagrindinis privalumas tame, kad yra sukuriamas elektromagnetinis laukas, kuris kaitina puodą, vietoj kaitvietės kaitinimo.

Toki būdu kaista tik puodas, o kaitlentės paviršius išlieka neįkaitęs, kas sumažina šilumos nuostolius ir tampa dar saugesnis esant mažiems vaikams namuose. Modernus jutiklinis valdymas, greitas užkaitinimas ir patrauklus dizainas yra pagrindiniai kriterijai pasirenkant tokio tipo prietaisą.

Kombinuotos viryklės

Kombinuotos viryklės apjungia savyje dujų ir elektros privalumus.

Dažniausiai apjungiamas dujinis paviršius ir elektrinė orkaitė, tad jūs galėsite išnaudoti tikslumo privalumus - greitą gaminimą ant dujinio paviršiaus ir elektrinės orkaitės privalumus.

2. Išsitraukite matavimo metrą.

Prieš pirkdami naują viryklę, įsitikinkite, kd turite pakankamai vietos. Išsitraukite matavimo metrą ir pradėkite matuoti atstumus.

Prisiminkite: mes siūlome pridėti papildomus 5cm aplink prietaisą, kad būtų užtikrinta gera ventiliacija ir sumažinta perkaitimo tikimybė.

Ir dar, nepamirškite pasimatuoti jūsų durų pločio, kad netektų nustebti jog jūsų naujas prietaisas netelpa pro jūsų namų duris!

3. Pasirinkite privalumus

Kaip ir dauguma namų apyvokos prietaisų , modernios viryklės siūlo naudingus privalumus, kurie padės atskleisti jūsų vidinį virtuvės šefą.

Štai keletas funkcijų, kurias Indesit gali jums pasiūlyti.

Multichef

Gaminkite skanius pateiklus be pastangų!
Multichef siūlo jums įvairius unikalius gaminimo metodus, padėsiančius pagaminti nes sudėtingiusius receptus.
Multichef padės pagaminti nuo paskrudinto kepsnio iki picos ir česnakinės duonos bei visko jų tarpe. Mėgaukitės!

Lengvas valymas

Valykite be pastangų.
Indesit Lengvo valymo dizainas padės jums lengvai, saugiau ir greitai nuvalyti stiklinę priekinę viryklės panelę.