Ima trūkti erdvės?
Pasirinkite tinkamą prietaisą

Keturių asmenų šeimoje erdvė yra brangi prekė.

Ima trūkti erdvės? 
Pasirinkite tinkamą prietaisą

Mano dukra yra vegetarė. Aš nuolat laikausi dietos (kuri yra tik sąlyginai veiksminga). Mano vyras ir sūnus valgo daug. Tikrai daug.
Ką tai reiškia? Pradžiai - sudėtingus patiekalus ir grafikus. Taip mūsų šaldytuve labai greitai pritrūkdavo vietos. Jo atidarymas keldavo pavojų saugai, kai visas maistas kraunamas į krūvą ar užmirštamas prietaiso gelmėse!
Atėjo laikas išsirinkti naują. Po ilgų paieškų radome mums tobulą variantą.

Indesit "eXtra" serija siūlo nuostabius šaldytuvus, kurie pasižymi visomis savybėmis, kurių mums ir reikia. Ji užtikrina paprastus ir veiksmingus sprendimus daugybei problemų, su kuriomis nuolat susidurdavome.

Tarkim, maisto švaistymas. Tai mane siutina! Senajame šaldytuve maisto produktai kaupdavosi užkampiuose ir būdavo ten, kol pasibaigdavo jų tinkamumo vartoti terminas. Dabar sumaniai stumdomų "eXtra" šaldytuvo lentynų dėka jas galima tiesiog ištraukti ir aiškiai matyti, kas yra viduje.
Maistas taip pat išsilaiko ilgiau: su "FlexiUse Box". Šią mažą naudingą dėžutę galima dėti įvairiose šaldytuvo temperatūrų zonose. Taigi 0° zona idealiai tinka mėsai ir gležniems maisto produktams, o 5° zona labiau tinka daržovėms ir vaisiams. Jie išsilaiko ilgiau ir išlieka skanesni!

Kaip jau sakiau, mūsų yra daug ir kiekvienas iš mūsų laikomės skirtingo mitybos plano. Darosi labai painu. Radau sprendimą (vis dėlto esu mama - tai mano darbas!) - gaminti maistą iš anksto ir jį užšaldyti. Laimei, mūsų naujasis Indesit prietaisas leidžia man reguliuoti šaldiklio vidų pagal savo poreikius: galiu išimti skyrius ir kaitalioti dalykus, todėl turiu daug papildomos vietos dideliems maisto kiekiams šaldyti. Nuostabu!