Skalbiniai: dabar paprasta kaip 1-2-3

Intuityvūs prietaisai supaprastina Jūsų gyvenimą.

Skalbiniai: dabar paprasta kaip 1-2-3

Mano žmona yra mano herojė. Tai tiesa.

Ji visą dieną dirba, augina du vaikus ir nepriekaištingai tvarko namus. Žinoma, aš padedu, bet man trūksta tokių organizacinių įgūdžių, kokius turi ji. Darbe man nesunku planuoti ir priimti sprendimus. Bet namuose... Dažniausiai klausiu žmonos.
Didžiąją dalį darbų mes pasidaliname (jei turite šeimą, žinote, kad kasdien yra nesibaigiantis darbų sąrašas). Bet yra tokių darbų, kuriuos atlikti gali tik ji.

Vienas iš jų yra skalbiniai.
Kažkodėl būnu visiškai pasimetęs, kai reikia naudoti skalbimo mašiną. Mėgstu viską daryti pats, man patinka taisyti daiktus ir aiškintis, kaip daiktai veikia. O skalbimo mašinos? Man jos yra visiška mįslė.

Tiksliau, taip buvo. Dabar turime naują.

Norėdamas palengvinti žmonelės gyvenimą, nusprendžiau susirasti naują skalbimo mašiną. Tokią, kuri būtų atspari vyrams. Vis tiek jau buvo laikas pasikeisti senąją.
Šiek tiek paieškojus internete, radau Indesit "Innex" seriją. Tai buvo būtent tai, ko ir ieškojau.

Kodėl?
Nes skalbimo procesas Innex stiliumi nuo pradžios iki pabaigos yra toks:

a) Sudėti skalbinius
b) Paspausti mygtuką.

Viskas. Tikrai.

Nereikia nustatyti programos kaskart, kai reikia skalbti skalbinius, nereikia nieko ieškoti su apskritosiomis skalėmis ar daugybe mygtukų. O po 45 minučių skalbiniai yra visiškai švarūs.
Ačiū gudriai sistemai, vadinamai "Push&Go", kurią net aš sugebu naudoti.
Dabar skalbimas tapo tokiu paprastu darbu, kad net ir mūsų dešimtmetis sūnus ima prie jo prisidėti. Jis taip pat nori padėti savo mamytei (taip, jis - angeliukas).

Žinoma mūsų Indesit "Innex" skalbimo mašina turi daug kitų programų ir funkcijų ("30 ° programa", kvapus panaikinantis "Anti-Odour" ciklas, inverterio motoras ir daug daugiau). Esu įsitikinęs, kad mano antroji pusė mielai ištyrinės jas visas. Aš labai patenkintas, naudodamas "Push&Go" funkciją.
Mama turi šiek tiek daugiau laiko, aš nugalėjau savo baimes, susijusias su skalbimo mašinomis, o mūsų sūnus taip pat prisideda. Laimi visi!

Daugiau apie Indesit "Innex" seriją galite sužinoti čia.