Maisto gaminimas gali būti smagus, o valymas - ne.
(Bet Jūs tai galite daryti lengviau ir ekonomiškiau!)

Laikas yra brangus, rinkitės mažiau pastangų reikalaujančius prietaisus.

Maisto gaminimas gali būti smagus, o valymas - ne. 
(Bet Jūs tai galite daryti lengviau ir ekonomiškiau!)

Man patinka gaminti maistą. Aš ieškau receptų internete ir žiūriu daugelį maisto gaminimo programų.

Ingredientų ieškojimas, jų derinimas bei nuosavo akcento pridėjimas yra mano nedidelis hobis. Man patinka dėti juos į orkaitę ar ant viryklės ir stebėti, kaip jie virsta kažkuo skaniu mano šeimai.

Po to, žinoma, ateina nuobodžioji dalis...valymas. Toms iš mūsų, kurios negali sau leisti pagalbos, tai yra neišvengiama.

Man pasisekė ir aš radau maisto gaminimo įrangą, kuri man puikiai tinka. Vieną dieną mano draugė užsiminė apie tai po to, kai pasakiau, kaip nekenčiu valyti orkaitės stiklo paviršiaus.

Tai „Indesit PureGlass“ kolekcija. Man ji patiko iš karto, kai tik ją pamačiau, nes atitiko visus mano reikalavimus: stilinga, funkcionali, įperkama. Kam tai nepatinka?

Grįžtant prie orkaitės stiklo, dabar valymas yra paprastas. Trys nesudėtingi žingsniai ir gali jį saugiai išimti iš savo naujos „PureGlass“ orkaitės, todėl jį yra labai lengva nuvalyti. Galite jį išimti ir nuvalyti, nereikia susilenkti į nepatogią padėtį ar vargti bandant nuvalyti sunkiai nusivalančią dėmę. Lengva!

Kaip ir daugeliui šeimų, išlaidos kelia susirūpinimą. Todėl dar vienas puikus dalykas, susijęs su „PureGlass“ kolekcija, tai ypatingai efektyvus energijos vartojimas. Viryklės degikliai yra suprojektuoti taip, kad liepsna būtų sufokusuota į indą, taip sumažinant dujų suvartojimą, o orkaitės energijos vartojimo efektyvumas yra nepakartojamas.

Svarbiausia: aš iššvaistau mažiau, sutaupau daugiau ir sugaištu mažiau laiko valydama. Puiku!

Daugiau apie mūsų „PureGlass“ kolekciją galite sužinoti čia.