Mano skalbimo mašina yra laiko mašina

Taupykite energiją, vandenį ir (svarbiausia!) laiką

Mano skalbimo mašina yra laiko mašina

Vieną dieną susėdome su vyru susidaryti DARBŲ SĄRAŠO. Baigus pažiūrėjome į visus mūsų sąraše esančius punktus ir supratome, kad iš tikrųjų paroje nėra tiek valandų, kad spėtume juos visus padaryti.

Juk yra tekę būti mūsų vietoje: vaikai, darbas, namų ruošos darbai, apsipirkimas, remontas, maisto gaminimas. Jei per stebuklą mums lieka šiek tiek laiko, bandome šiek tiek atsipalaiduoti - filmas, knyga, patiekalas intymioje aplinkoje (cha! Pamenate juos?).

Tarkim, skalbiniai. Jie vis kaupiasi, it taip be galo. Kol išimu išskalbtus skalbinius iš skalbimo mašinos, būna susikaupusios bent dvi partijos, kurias taip pat reikia išskalbti. Drabužių skalbimas gali suryti Jūsų laiką. O tėvams laikas yra labai brangus!

Kalbant apie vandenį ir elektrą, tam iš leisdavome daugybę pinigų.

Taigi tuoj pat išmetėme DARBŲ SĄRAŠĄ ir susitelkėme į kai ką kitą - laiko mašiną.

Taip, laiko mašiną.

Pora draugų papasakojo apie Indesit "MyTime" skalbimo mašinas ir mes jomis pasidomėjome. Tai buvo tai, ko mums ir reikėjo. Mes tuoj pat atsikratėme savo senosios skalbimo mašinos ir pasirinkome "MyTime". Viso gero senajai, labas naujajai!

Oho. Koks tai buvo skirtumas.

Šiame mažame brangakmenyje yra 6 ypač greitos programos, kurios trunka nuo 20 minučių (taip, DVIDEŠIMT!) iki 59 minučių, priklausomai nuo skalbinių tipo. Įmeskite skalbinius ir nė nepajusite, kai neliks nė dėmelės.

Nuo tada, kai perėjome prie "MyTime", iš tikrųjų skalbiame dažniau, bet turime daug daugiau laisvo laiko!

Kitas mums nerimą kėlęs dalykas buvo santaupos (žinoma). Neefektyvus prietaisas yra tolygus papildomoms išlaidoms, ir taip vienas mėnuo po kito. Taigi, kaipgi sekėsi su mūsų naujuoju prietaisu?

Atsakymas: puikiai. Kai skalbiame mažas partijas, sutaupome daugiau nei 70 % vandens.

Taigi taip, tai yra laiko mašina. Galbūt ir negalime keliauti į ateitį ar praeitį, bet tikrai galime kur kas labiau mėgautis dabartimi.