Patarimas dėl šeimos finansų: rinkitės energiją taupančius prietaisus

Kai kalbame apie santaupas, padeda kiekviena smulkmena

Patarimas dėl šeimos finansų: rinkitės energiją taupančius prietaisus

Visai nesu matematikos žinovė. Bet esu mama, o mamos turi išsiugdyti įgūdžius, kurių jos nė nemanė turinčios, įskaitant skaičių perpratimą.

Kartą per mėnesį su vyru atsisėdame su parkeriu, popieriaus lapu ir skaičiuotuvu. Peržiūrime sąskaitas ir išlaidas. Taip... Tai taip smagu kaip ir nuskambėjo. :( Bet taip reikia!

Sudarėme visų dalykų, kur galime sutaupyti, sąrašą tiek, kad šis procesas netaptų pernelyg slegiantis (t.y.:, leiskite sau kartais papietauti ne namuose!). Vienas iš dalykų, kuriuos greitai pastebėjome, buvo prietaisų energijos vartojimo efektyvumas. Neefektyvūs prietaisai eikvoja energiją, o, pavyzdžiui, skalbimo mašinų ar indaplovių atveju, eikvojamas ir vanduo.

Netrukus toks eikvojimas susikaups ir prislėgs Jus sąskaitomis.

Turėdami tai galvoje, naršėme internete ir kalbėjomės su draugais. Mes ieškojome patikimų, rimtų ir efektyvių buities prietaisų - tokių dalykų, kurie palengvintų gyvenimą, užuot jį apsunkinę.

Gerai apgalvoję, pasirinkome Indesit "eXtra" prietaisų asortimentą.

Kodėl? Todėl, kad Indesit siūlo tvirtus, paprastus ir patikimus produktus, kurių reikia tikroms šeimoms. Jų "eXtra" prietaisai yra kupini funkcijų, kuriomis mes iš tikrųjų naudojamės, o jų kaina puikiai tinka dirbančiai šeimai.

Kalbant apie energiją, jų prietaisai siūlo puikų efektyvumą, todėl ilgainiui mes tikrai sutaupysime pinigų. O pirmiausia, atsižvelgiant į labai priimtiną kainą, tai tikrai yra viena iš tų retų situacijų, kai laimi bet kokiu atveju!

Dabar, sutaupius pinigų savo buities prietaisų sąskaita ir žinant, kad jų fantastiškų energijos taupymo rodiklių dėka šiek tiek sutaupysime kiekvieną mėnesį, manau, kad nusipelnėme ypatingų vaišių.