Skanus maistas lengvai

Gardžių patiekalų receptai neturi būti sudėtingi.

Skanus maistas lengvai

Mėgstu gaminti maistą. Taip galiu išreikšti savo kūrybiškumą, darydama tai, kas yra labai svarbu - pamaitinti savo mažąją gentį.

Vis dėlto, juk ne visada turite ūpo praleisti valandų valandas virtuvėje, reguliuojant ingredientus ir temperatūrą, rūpinantis, kad viskas būtų tobula. Kartais Jums reikia greitos ir patikimos gudrybės.
Vėlai grįžote iš darbo, galbūt ir vyras, ir vaikai tiesiog miršta iš bado. Tokiais atvejais įdėdavau šaldytą patiekalą į mikrobangų krosnelę ir viskas.

Tačiau nuo tada, kai įsirengėme naują virtuvę, radau būdą, kaip greitai pagaminti gardžius patiekalus, kurie visai neužima viso mano laiko.
Tai "Indesit Aria" virtuvė - nuostabus įmontuotas maisto gaminimui skirtų prietaisų komplektas, kuris atrodo itin puikiai ir moderniai ir nesukelia jokio šalto ir nuasmeninto pojūčio, kokį sukelia panašios kolekcijos.

Jie yra patrauklūs ir jaukūs, jei suprantate, ką noriu pasakyti.

Bet kokiu atveju, "Aria" orkaitė pasižymi nuostabia funkcija, vadinama "Turn&Cook". Ir tikrai - viskas, ką turite padaryti, tai pasukti nustatymo įtaisą ir leisti orkaitei pasirūpinti viskuo kitu.
Ji tobulai paruošia ingredientus, o man nereikia jų nuolat prižiūrėti. O receptų mums niekada nepristinga! "Turn&Cook" žino 80 įvairių receptų ir tobulai juos paruoš.

Viso gero šaldytiems patiekalams. Labas sveikiems, lengvai paruošiamiems ir gardiems patiekalams!

Daugiau apie Indesit „Aria“ įmontuotą maisto gaminimo komplektą galite sužinoti čia.