Svarbiausias mamos įgūdis - laiko valdymas

Laiko valdymas yra tolygus gyvenimo valdymui.

Svarbiausias mamos įgūdis - laiko valdymas

Nesu viena iš tų mamų, kurias matote žurnaluose. Mano plaukai ne visada atrodo nepriekaištingai. To paties negalima pasakyti ir apie mano makiažą (tomis retomis progomis, kai turiu galimybę jį pasidaryti...).

Esu tikra mama, turinti gyvenimiškų problemų.

Laimei, nė viena iš jų nėra didelė: laiko trūkumas ir pastovus noras, kad mes kaip nors laimėtume loterijoje (tai tikriausiai reiškia, kad taip pat turėtume, kur panaudoti šiek tiek papildomų pinigų!).

Galbūt tai mažos problemos, kurių turite ir Jūs, bet dėl to neturėtumėte galvoti, kad jos nėra svarbios. Tvirtai tikiu ir laiko, ir pinigų sumaniu valdymu, Tai pagerino mūsų gyvenimus.

Tai prasideda nuo pagrindinių dalykų - Jūsų buities prietaisų. Jie turėtų Jums padėti, o ne trukdyti. Po ilgų paieškų internete radome Indesit "eXtra" serijos indaploves. Tinkama kaina, tinkamos savybės.

Pavyzdžiui, "Start Delay" pradžios atidėjimo funkcija. Ją naudojant, galite sudėti indus į indaplovę ir nustatyti, kad ji įsijungtų bet kuriuo metu dieną ar naktį. Jei kas nors mane ir erzina, tai kriauklė pilna nešvarių indų.

Atrodo, jų krūva ten kaupiasi visą dieną: nuo pusryčių iki vakarienės.

Todėl mes tiesiog pradėjome dėti nešvarius indus į indaplovę, kai neturime laiko plauti indų rankomis. Taip darome po kiekvieno valgio ar užkandžio.

Tada naktį, kol mes visi miegame, mūsų Indesit indaplovė įsijungia ir pradeda savo darbą. Pabusti, kai virtuvė ir indai yra švarūs, yra puiku!

Be to, mes taip pat sutaupome pinigų. Kai prietaisą nustatome įsijungimui ne piko metu, tai reiškia, kad mes išleidžiame mažiau pinigų. Taip pat pats prietaisas taupo ir vandenį, ir energiją.

Apibendrinant: mažiau laiko skiriu plovimui, sąskaitos yra mažesnės, o mūsų virtuvė yra švaresnė! Šiek tiek papildomo laiko ir šiek tiek papildomų santaupų gali būti labai reikšmingi tam, kad taptumėte sveikesni, turtingesni ir (svarbiausia) laimingesni.

Todėl nepamirškite: laiko valdymas yra tolygus gyvenimo valdymui :)