Apie vietą, laiką ir buvimą mama

Pokyčiai vyksta: jie yra gyvenimo dalis. Priimkite juos
drąsiai, su meile ir išradingumu.

Apie vietą, laiką ir buvimą mama

Mano mažoji dukrelė jau nebėra kūdikis. Kai jai jau 19 metų, man tai turėtų būti akivaizdu. Matyt, taip nebuvo: mums pakuojant jos daiktus, prieš išvykstant į universitetą, vis dar negaliu patikėti, kad ji pakankamai suaugusi tam, kad galėtų išvykti ir gyventi atskirai nuo mamos ir tėčio.

Bet (sulaikiau ašaras) tai vyksta.

Ji paprašė manęs padėti susitvarkyti savo naują mažą butuką. Prašau atkreipkite dėmesį: jei sakau "mažą", aš ir turiu omenyje mažą. Jis vargiai didesnis nei kambarys, kuriame ji užaugo! Bet tik tokį galime sau leisti ir jis iš tikrųjų yra gan gražus. O svarbiausia yra tai, kad jis jai patinka.

Iš tikrųjų procesas vis dar vyksta (pavyzdžiui, ji dar neapsisprendė, ką dėti ant savo mažutės virtuvės lentynų), bet pagrindą jau turime.

Pavyzdžiui, šaldytuvą. Tai apsunkino vietos trūkumas virtuvėje. Mums reikėjo kažko mažo, bet talpaus. Norėjau, kad jis būtų tvirtas ir patikimas, galbūt ir taupantis energiją: kaip ir visi save gerbiantys studentai, mano dukra neturi nė cento kišenėje ir labai svarbu taupyti, kad sąskaitos būtų kuo mažesnės.

Šiek tiek pasidairius internete ir paklausinėjus draugų, pasirinkome nuostabų po bufetu įmontuojamą Indesit šaldytuvą. Labai juo džiaugiamės!

Tokiame kompaktiškame prietaise kažkaip pavyko sutalpinti labai daug vietos: lentynos ir šaldytuvo viduje, ir ant durelių, talpi šaldyklė ir pilno pločio dėžė salotoms. Stiklinės lentynos yra gražus akcentas, kurios tuo pat metu sudaro ir tvirtesnius paviršius. Tiesa, antibakterinė apsaugos sistema užtikrina, kad mano mažylės (taip, aš vis dar ją taip vadinu...) maistas ilgiau išliktų šviežias. Mažiau eikvojimo reiškia daugiau santaupų. Nuostabu!

Abipusiai lankstomi vyriai irgi pravertė. Kambario išplanavimas yra šiek tiek keistokas ir mums reikėjo šaldytuvo, kuris atsidarytų į kairę ir į dešinę. Įmontavus jį puikiai pavyko pritaikyti prie kitų spintelių.