Kartais mažiau tikrai yra geriau

Kai turite mažai vietos, sutikite su kompromisu
dėl dydžio, o ne dėl kokybės.

Kartais mažiau tikrai yra geriau

Gerai, nuskambės baisiai. Pamenu laikus, kai abu su pervargusiu savo vyru griūdavome ant lovos po visos darbo dienos, namų ruošos darbų ir (daugiausiai iš viso to) mūsų labai reiklios dviejų metų mergaitės priežiūros. Kartais ištardavome tokius žodžius kaip "Argi nebus puiku, kai ji bus universitete ir namas liks tik mums?"

Sakiau, kad nuskambės baisiai. Bet prašau suprasti: tai buvo pervargusio žmogaus humoras. Ir viskas.

Bet kokiu atveju, tas laikas atėjo. Mūsų mažylė dukrelė kažkaip užaugo ir išvyksta į universitetą. Kaip dabar norėtume sugrįžti į tuos laikus, kai ji tebuvo pradedantis vaikščioti kūdikis.

Ji susirado mažytį (ir tikrai noriu pasakyti mažytį) būstą, kuriame apsigyvens su savo geriausia drauge. Jis vargiai didesnis nei kambarys, kuriame ji užaugo, bet jos labai dėl jo džiaugiasi.

Taigi ji paprašė manęs padėti susitvarkyti. Pirmas mano patarimas buvo: įsigyti indaplovę.
Tai paprasta svarbiausia taikių bendrų namų taisyklė. Nereikia plauti jokių indų = 90 % mažiau barnių. Garantuota.

Problema buvo tai, kad mums reikėjo įtalpinti ją į labai ankštą tualetą, kuriame buvo labai mažai laisvos vietos.

Kalbėjau su kai kuriais draugais, šiek tiek panaršiau internete, kol radau sprendimą. Indesit serijos itin siauri prietaisai. Tai ir buvo, ko mums reikėjo.

Kadangi jos yra itin kompaktiško 45 cm pločio, jos yra pakankamai mažos, kad jas būtų galima įtalpinti ir dar liks šiek tiek vietos!

Kadangi mūsų biudžetas nedidelis (argi taip yra ne visose šeimose?), šiek tiek nerimavome dėl kainos, bet iš tikrųjų ji pasirodė labai įperkama. Ak!

Joje taip pat yra įvairių programų ir savybių, kurios joms yra naudingos. Greitų ciklų, pusės apkrovos funkcija ir kur kas daugiau.

Mano mažoji mergaitė (taip mano vyras ją vis dar vadina) turės patikimą, rimtą, ir veiksmingą prietaisą už tinkamą kainą.

O geriausia yra tai, kad nereikės ginčytis dėl to, kieno eilė yra plauti indus.