Turite mažai vietos? Optimizuokite!

Ribota erdvė nereiškia ribotų pasirinkimo galimybių.

Turite mažai vietos? Optimizuokite!

Name turime mažai laisvos vietos. Atrodo, kad kiekvienas kampas yra prigrūstas baldų, pradedančių vaikščioti kūdikių žaislų ir įvairiausių daiktų (net nepamenu, kad daugumą jų būčiau pirkusi ar kad jie mums būtų buvę reikalingi).

Atsižvelgiant į apribojimus dėl vietos, turėjome protingai rinktis savo prietaisus. Mūsų taisyklė tokia: jie turi būti įperkami, efektyvūs ir galbūt gražiai atrodyti.

Tarkim, skalbimo mašina. Sugaišome daug laiko, bandydami rasti tokią, kuri mums tiktų. Mums taip pat patiko mintis turėti elektrinį džiovintuvą, bet žinome, kad tai būtų per didelė našta mūsų biudžetui. Bet po ilgų paieškų ir klausinėjimų radome Indesit "Innex" seriją ir jos skalbimo mašinas - džiovintuvus. Bingo!

Pirmiausia, ji puikiai tilpo ir į mūsų biudžetą (ak!), ir į mūsų mažytį tualetą.

Nors mano vyras ir nenori to pripažinti, bet buitiniai prietaisai jį glumina. Vis dėlto net ir jis gali lengvai nustatyti programas ir ciklus. Jie aiškiai pavaizduoti ant prietaiso, o keli pasukami ir paspaudžiami mygtukai yra labai intuityviai išdėstyti.

Kalbant apie programas, jų yra daugybė. O neįtikėtina yra tai, kad jos visos iš tikrųjų yra naudingos. Kol kas mano mėgstamiausia iš jų yra 45 minučių trukmės skalbimas ir džiovinimas "Wash&Dry", kuri daro būtent tai, ką ir pagalvojote, ir daro tai tobulai.

Kai turime šiek tiek laisvo laiko (o taip nutinka retai...), mėgstame su draugais pasėdėti bare. Kartais dėl cigarečių dūmų ar drėgmės nuo mūsų drabužių sklinda nemalonus kvapas, net jei jie ir nėra nešvarūs. Tokiais atvejais mėgstu naudoti "AirFresh" oro gaivumo ciklą: jis greitai atgaivina Jūsų drabužius, pašalindamas visus nemalonius kvapus.

Minėjau, kad man patinka, kai mano buities prietaisai gražiai atrodo, jei tai iš viso yra įmanoma. Ką gi, šios Indesit skalbimo mašinos - džiovintuvo dizainą kūrė garsus italų dizaineris Giorgetto Giugiaro. Tai dizainerio kurtas prietaisas!

Taigi, išvada yra tokia: jei turite mažai vietos, tai nereiškia, kad Jūsų pasirinkimo galimybės yra ribotos ar kad turite sutikti su kompromisu dėl kokybės. Mes labai džiaugiamės dėl savo Indesit skalbimo mašinos - džiovintuvo!

Daugiau apie Indesit skalbimo mašinas - džiovintuvus galite sužinoti čia.